Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Ha egy fiúról sok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy fiúról sok rossz dolgot hallotok úgy, hogy még egyszer sem beszéltetek vele, akkor már alapból esélytelen nálatok?

Figyelt kérdés

2019. jún. 15. 06:17
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igazából a kérdést azért írtam ki,mivel,hogy tudjátok vannak áskálódó,kétszínű emberek.Ezek sikertelenek,és próbálnak ott ártani ahol tudnak.A lényeg annyi,hogy van egy ilyen osztálytársam,és állandóan kamu dolgokkal megy oda az osztálytárslányokhoz,és évfolyamtársakhoz,és próbál rossz színben feltüntetni másokat.Általában lányokhoz megy oda,és a nála jóképűbb pasikat szidja/talál ki olyan dolgokat ami már a becsületsértés kategória kicsit.Ha valakit 'segítene' akkor annak priviben írok részletesebben,mert ez a dolog 10% a amit leírok itt.
2019. jún. 16. 00:08
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz.
2019. jún. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem hallgatok azokra amiket hallottam.. En akarom megtudni milyen
2020. nov. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!