Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jól döntöttem, hogy szakította...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól döntöttem, hogy szakítottam vele?

Figyelt kérdés

Sokszor elgondolkozom ezen, mivel én szakítottam ezért ha meggondolnám magamat még mindig lenne esélyem helyrehozni a dolgokat. (Nem minden esetben, de szerintem az én helyzetemben igen) Legalábbis több mintha engem dobnak és én többet akarnék vagy akarnám még folytatni.

Rengetegszer eszembe jut, akár egy helyről ahol voltunk, zenéről vagy csak egy illatról... Ilyenkor mindig elgondolkodom jobb-e egyedül lenni mint vele? Sokszor majdnem írtam neki, hogy kezdjük újra, átgondoltam a dolgokat... Telomba szoktam leírni, vagy messengeren magamnak elküldöm (lényeg ne neki küldjem de kiírjam magamból)

Az a helyzet azért szakítottam vele mert nem jöttünk ki jól, nem volt annyira nagy a korkülönbség de engem zavart és nem igazán tudtunk beszélgetni egymással, nem jöttünk ki jól... De ő szeretett nagyon (én meg nem igazán tudtam kötődni mert folyton titkolózott és magába fordult) rossz érzés szakítani és neked lenni annak aki azt mondja nem! De egyszerűen szerintem nem illettünk egymáshoz. Ez a negatív oldala.

De mellette sok jó emlék és együtt megélt pillanat van. Igaziból tökéletes lány volt, csinos, szép és kedves. Csak mint személy és életem partnere, társa, lelki társam és legjobb barátom nem lett volna alkalmas...

Mindig elgondolkodtam ezen, hogy jó befektetés lett volna ha vele maradok és ahogy idősödik és változik a személyisége esetleg jobban elkezd megnyilni tetszene amit láttam volna vagy az a személy akivé vállt volna... De sajnos én türelmetlen vagyok és nem tudtam erre a "talán egyszer megéri és jól kijövünk és nem vitázunk, lesznek témák stb."-re alapozni a kapcsolatunkat. Én meg nem szeretek az emberek érzéseivel játszani, mondtam ez nem fog működni részemről és szakítottam...

Jól tettem? De mégis vissza sírom sokszor ha így eszembe jut meg ilyesmi... Valamiért csak a jó emlékek jönnek fel és rosszak nem. Erősen kell feleleveníteni nem is volt ez olyan jó és nem szabad vele összejönni (Egyébként ez a kapcsolat után értettem meg az exhez vissza menő mémeket :D Vicces :D)

18/F



2019. márc. 15. 13:14
 1/4 Thispain ***** válasza:
Igen. Ha csak a jó emlékek jutnak eszedbe, akkor a rosszak valószínűleg nem elég súlyosak. Az írásod alapján a titkolózás, és a közös téma hiánya/kissebb dolgokon való összeveszés zavarhatott téged.
2019. márc. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó döntést hoztál. Tudod hogy ő nem illik hozzád, kár pazarolni egymás idejét, ha ez tény. Korrekt voltál hogy a szakítás mellett döntöttél. Most azért rossz mert gondolom nem rég történt, eltelik egy kis idő és jobb lesz, ne aggódj :)
2019. márc. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Gondolj rá ùgy, mint egy kellemes emlékre és lépj tovább bármiféle bűntudat nélkül. Ez a helyzet nem változott volna, csak max még rosszabbra. Így legalább még nincsenek rossz emlékeid.
2019. márc. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%

Bocsáss meg, de szerintem nem tetted jól.

Én mindig azt mondom, hogy ha visszasírod az emlékét, akkor ott még befejezetlen az ügyetek.

Olvasd vissza az írásodat. Abban volt negatívum és pozitívum, de ha jobban megnézed sokkal több jó emléket írtál le. Én nem azt mondom, hogy ti örökké együtt maradtatok volna, de ha egy kicsit vársz, akkor lehet változott volna a véleményed. Ahogy most leírtad én azt vettem ki, hogy kissé gyorsan döntöttél. Most sírod igazán vissza a régi időket.

Ha csak jó emlék ugrik be róla, akkor nem értem, hogy miért hívod még mindig az exednek.

Viszont túlságosan magabiztos vagy. Bocsi, ha megbántalak, de konkrétan itt rinyálsz, mint egy kisgyerek. Arra gondoltál már, hogy neki milyen lehetett? Ha akkora fájdalmat okoztál neki, akkor egyáltalán nem biztos, hogy visszafogad. Én a helyedben már másnap írtam volna neki. Minél több ideig vársz annál nagyobb teret engedsz magatok közé.


Ha valamelyik mondattal megbántottalak akkor elnézést, de nekem is volt hasonló kapcsolatom, csak én a másik fél voltam.

16L

2019. márc. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!