Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy szólítsam meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólítsam meg?

Figyelt kérdés

Van egy lány és nagyon tetszik, ahogy észrevettem ő is szimpatikusnak talál engem, mert ha együtt utazunk buszon vagy találkozunk (egy helyen lakunk), akkor mindig néz engem, és a barátnői is néznek olyankor.


Igazából még nem nagyon volt barátnőm, és emiatt nem tudom, hogy szólítsam meg és, hogy miről kezdjek el vele beszélgetni, mit kérdezzek mit ne?



2019. jún. 15. 18:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia, meg tudod nyalni a könyököd? :))

Igazából, csak menj oda, köszönj neki, esetleg nyiltan elmondhatod, hogy szimpatikusnak találod, es szivesen megismernéd, utána el kezdtek beszélgetni, hogy ő is ide valósi, szeret-e itt élni, melyik suliba jár, mit csinál szabadidejében, egy csomó ilyen klisé kérdés, van-e testvére, mit szeretne dolgozni. Tiltott zónák nem nagyon vannak, max az elején ne beszélgessetek exekről, mert az gáz, meg ne beszélj ki neki senkit, ne pletykálj, ne legyél túl negatív, inkább kezeld úgy mintha csak barátkozni szeretnél, legyél magabiztos, frappáns, vicces, kicsit elérhetetlen ;) és LAZAAA nem kell rágörcsölni.

Sok sikeeert :))

2019. jún. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!