Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez normális? Vagy azért van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Vagy azért van mert mégis csak szeretem? Most teljesen ossze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés
2 évig voltam az exemmel szakitottam vele mert már nem ereztem jol magam melette tulsagosan is ramnyomult nem hagyta h barataimmal egyedül legyek mert feszt jonni akart o is mindenert hisztizett és elegem lett. És ennek már másfél hónapja. Most megismerkedtem egy másik sraccal nagyon aranyos teljesen más mint az exem es ha vele vagyok nagyon jo minden es boldog vagyok de most megtudtam h az exem is megismert egy lányt és elmondta hogy smaroltak is pedig meg 2 hete itt sirt nekem hogy nem akar elengedni, meg mindig szeret stb. És most olyan furcsa érzésem támadt féltékeny vagyok zavar hogy mást csókol. Tudtam hogy ugy is megismer mást de nem gondoltam hogy nekem ez fájni fog. Persze hiányzik kicsit mert ugye együtt is éltünk es furcsa hogy nincs melettem de nem tudom hogy ha oszejonnek vele jobb lenne e vagy ez most csak még nagyon az eleje a szakitasnak azert ilyen furcsa. Hozzateszem első komoly kapcsolatom volt.
2019. jún. 16. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
a kérdés h fáj-e, vagy dühös vagy inkább.
2019. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mindkettő pont ezaz :/
2019. jún. 16. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!