Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 2 hét után legyünk csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kacsacsőrhárom 28 kérdése:

2 hét után legyünk csak barátok mi lehet az oka? Tudom, hogy nem hosszú idő ez, de mégis oka kell legyen. Kérlek írjatok valami normális válaszokat!

Figyelt kérdés
Nem rég lett vége egy szinte 2 éves párkapcsolatomnak s emiatt úgy döntöttem, hogy ki megyek külföldre dolgozni. Közbe meg ismerkedtem valakivel, nagyon jó volt minden bár keveset találkoztunk úgy is naponta láttuk egymást a munkahelyén. Rá 2 hétre azt mondta, hogy legyünk csak barátok. Kérdeztem hogy az az ok erre h megyek el 2-3hónapra s azt mondta h nem. S kérdeztem hogy akkor velem van a baj, de azt mondta h nem. Akkor mi lehet a baj ennek a hírtelen változásnak?egyszer csak azt kéri legyünk csak barátok. Valami oka kell legyen, mert ő úgy érzi hogy nem működne a kapcsolatunk s kérdem miért erre nincs már magyarázat. Vajon újra együtt lehetünk miután haza jövök vagy tényleg barátok maradunk? S ennek a hírtelen változásnak mi lehet az oka?

2017. jún. 14. 09:44
 1/5 A kérdező kommentje:
És ki felejtettem azt hogy uzteltben dolgozik s mikor megyek vásárolni mindig rám mosolyog s meg ölel.Sokat beszélgetünk s nevetünk. Vajon érez irántam?
2017. jún. 14. 10:22
 2/5 A kérdező kommentje:
S mondta hogy tényleg kedvel engem de akkor mégis miért maradjunk csak barátok?
2017. jún. 14. 10:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
sszerintem picit lassíts..legyél szingli..élvezd az életet stb... nem kell minden áron kapcsolatban lenned és ráeröltetni magad valakire
2017. jún. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kenyér
2017. jún. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem erőltettem magam rá, sőt ha ő nem közeledik felém akkor én sem. Ezért nem értem hogy mi baja lehet.
2017. jún. 14. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!