Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan fejezzem be a hisztizést?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fejezzem be a hisztizést?

Figyelt kérdés

Nos,lassan 4 honapja vagyok egyutt a baratommal (o is 17 ahogyan en). Ezalatt volt mar tobb veszekedesunk,nagyreszt miattam,mert tulreagalom a dolgokat es dramai vagyok,es hisztizek. Na es ezzel neki az eletkedvet teljesen kepes vagyok elvenni,es o szerinte szivom a veret es piszkalom is ezzel. Es ezek igazak is. Sokat nyavalygok es panaszkodok kis piti dolgokon,es kepes vagyok generalni a vitat azzal hogy tultolok dolgokat...Es a hisztimmel dolgokat akarok elerni nala,kozben ot letojva onzoen. Es ezeket mar megbeszeltuk egyszer,de egyszeruen nem veszem komolyan es nincs onkontrollom,es onbizalmam is alig..Es kerlek ne szidjatok se engem se ot amiert viseli a hisztimet,tudok rola hogy egyszer elege lesz es majd sirhatok utana. Tenyleg szeretem es nem akarom elvesziteni...Tudom hogy magamban dol el, de szeretnek egy kis segitseget es motivaciot! Bocsanat az ekezetek hianya miatt,de telefonrol irtam gyorsan.

Nagyon koszonom elore a valaszokat.

17/N



2019. jún. 20. 21:03
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia. Én 18 vagyok, és igen. Tudom miről beszélsz.. Nem mondom hogy nem értelek meg mert én is ilyen vagyok (inkább voltam, mert sokat változtam)

Én 2éve és 3 hónapja vagyok együtt a barátommal. Tavaly még én is teljesen kiállhatatlan voltam, és aki majd letol érte téged vagy a barátodat, hogy akkor miért nem hagyod abba vagy miért nem szakít, arra ne figyelj. Mert először is te vagány csaj vagy mert felvállalod, másodszor meg a barátod szeret (mindenkinek vannak hibái megjegyzem).

Ez első lépésnek tök jó, hogy beismered magadnak és változtatni akarsz rajta. Sajnos a személyiséged nem tudod kicserélni ahogy senki sem, de. Tudsz magadon csiszolni. Én például elkezdtem komolyan elszámolni magamban 10-ig, mély levegőt venni, halkabban beszélni ha ideges vagyok. Aztán megtanultam szép lassan hamarabb gondolkozni mint beszélni. Igen van hogy én is hisztizek és aztán jövök rá, hogy kívülről szánalmas vagy nevetséges lehetek.. De ha komolyan szereted akkor miatta úgyis képes leszel változni csak ne add fel.

És egy nagyon fontos dolog: tanuld meg ezt: "Ne haragudj. Túlreagáltam. Bocsánatot kérek"

2019. jún. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%
"17/N" 😂😂
2019. jún. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!