Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, ti összejönnétek ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti összejönnétek ilyen lánnyal? (Kép lent)

Figyelt kérdés

Sportos, izmos, ugyanakkor kicsit duci vagyok (77 kiló). Volt már barátom aki a hasonló alkatot imádja, de most hogy már egy éve nincs kapcsolatom kicsit elbizonytalamodtam. Szerintetek?


[link]



2019. jún. 21. 17:54
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
89%

Ha sportos vagy eleve nem lehetsz duci .. Az izom és a zsírtömeg nem zárja ki egymást de így üti az egyik szavad a másikat :d A képen amúgy meg nem látszol teltebbnek(ha egyáltalán te vagy rajta) de attól még a csontod lehet nehezebb és az is megeshet, hogy ezért vagy több az általad gondolt súly szerint! Saját véleményemet közöltem nem kell lepontozni ha te vagy más màshogy gondolja!



17/F

2019. jún. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Én vagyok a képen:)
2019. jún. 21. 18:26
 13/29 anonim ***** válasza:
84%

öhm

Nem nagyon tudunk ebből semmit sem levenni.

Vagyis a kép egy össze-vissza valami.

Kb. 50 kg-nak néznélek eme kép alapján, de az a 27 kg csak nem tűnik el a valóságban is.

2019. jún. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
56%
Nehéz megmondani így elég titokzatos összhatás de talán egy jó csaj rejtözik a titokzatosság mögött.
2019. jún. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 SIDLER22 ***** válasza:
28%
Hát ducinak nem nézel ki (legalábbis a lábaid alapján, a többiből nem sokat látunk). Az, hogy meg egy éve nincs kapcsolatod elég komoly probléma. Még a végén meg kéne várnod egy normális palit. De ha te azért bizonytalalnodtál el mert nincs kapcsolatod egy éve akkor elég sok srácról beszélhetsz a múltadból. Én amióta az eszemet tudom, nincs barátnőm. És bár szeretnék, de volt pár rosz tapasztalatom velük és nagoyn elment tőle a kedvem. El kéne nekem is gondolkodnom?
2019. jún. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
90%
Gyakorin ilyet kérdezni olyan, mintha a kocsmában kérdeznéd meg az alkeszokat, hogy kell -e nekik ingyen pia. Nem a névtelen palik véleménye számít, hanem azoké, akik neked is tetszenek és érdeklődnek irántad. Ki kell mozdulni, nyitni, flörtölni, mosolyogni. Az ilyenekkel csak az idődet pazarlod.
2019. jún. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
44%
Hát, itt nem a testsúly a kérdés, hanem hogy bírsz megmaradni pulóverbe ebbe a hőségbe :?
2019. jún. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
71%
szerintem csak simán az otp nagyon ki van égve, és minden lehetőséget megragad a reklámozásra...
2019. jún. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem sportos vagy, maximum nőiesen lehetsz telt a kép alapján. A mosolyod határozottan vonzóbb véleményem szerint - mosolyogj sokat, és ne az alakoddal törődj. :D


19F

2019. jún. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
78%
csak 3 kg van köztünk, mégis én tiszta dagadt vagyok komolyan és itt nézek össze-vissza, hogy 77? azt hittem, 65.
2019. jún. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!