Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vajon ez így normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

David134 kérdése:

Vajon ez így normális?

Figyelt kérdés

A baráti körömből összejött 2 ember kb 1 hónapja.

(16L/18F) (távkapcsolat)

Persze elmondásuk szerint a 3-4 találkozó után nem történt semmi sem.


Viszont kiderült, hogy a lány intim képeket küldött amit a srác tovább is küldött.

Ez engem eléggé bosszant, mert minden nap azt látom ahogy a csoportban enyelegnek és a szegény lány nem is tud erről.


Elmondani pedig nem mondhatom el neki, mivel akkor bajba sodornék több embert is.

A srác pedig egy paraszt..és nem oké, hogy én meg mint valami lelki szemetes nyugtatom a lányt mikor baj van.



2019. jún. 25. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el a lánynak. A fiúval és a társaságával meg szakítsd meg a kapcsolatot.
2019. jún. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
(Elég agresszív egy állat vagyok) fiút megverném... ilyet csinálni egy lánnyal undorító. Szegény lányka ha nemtud semmit, inkább személyesen mondd meg neki az igazat. Ha meg úgy érzed hogy te vagy a "szemetes" a lánynak, akkor mondd meg neki azt is h nem jó ez neked. Remélhetőleg lány rájön h ez nem jó ( bár ő is hibás hisz minek küldd bárkinek ilyen képeket) a fiú meg visszakapja az élettől amit tett.
2019. jún. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is elmondanám a lánynak

Ellenkező esetben te is elvárnád tőle hogy elmondja

Meg azért annál sokkal durvább dolog mint hogy elhallgasd

És állításod szerint is egy aberrált a gyerek akkor mi veszítenivalód van?

Egy olyan baráti társasághoz aki egy lányt így megszégyenít és megaláz én nem akarnék tartozni

2019. jún. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondd el a lànynak. Veszítenivalód neked személyesen nincs, mert ilyen degenerált "barátok" nem hiszem, hogy kellenek az èletedbe.
2019. jún. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam, a baráti társaságomból csupán az az egy illető aki egy hülye.


A többiek nem tudnak erről az esetről, a srác a családján belül mutatta meg és még talán 1-2 embernek.


A lány persze nem ártatlan a történetben, viszont ha az információ forrását is elmondanám (mivel számára egyértelmű hogy kitől tudtam meg) avval az én barátomat sodorom nagy bajba.


A problémám abból adódik, hogy nem tudom hogyan tudnám ezt lerendezni úgy, hogy ne legyen hatással az egész társaságra és a gyökéren kívül senki ne lépjen le...

2019. jún. 25. 19:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Írd meg a fiúnak a véleményedet.
2019. jún. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 exronin ***** válasza:
21%
Szerintem meg szimplán hallgass, ne keverd a szart. Miért akarsz beleszólni???
2019. jún. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!