Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » R__anc a barátnőm? Elbizonytal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

R__anc a barátnőm? Elbizonytalanodtam. Ez vajon normális dolog?

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyok együtt barátnőmmel, azonban nemrég szakítottunk, mert sokat veszekedtünk, kicsit megváltozott a kapcsolatunk. 1 héttel később leültünk beszélni, megdumáltuk a dolgokat, és újra együtt vagyunk. Azonban kiderült, hogy ő, két nappal a szakítás után elkezdett beszélni, egy tőlünk 2 évvel idősebb sráccal, és gyakorlatilag azon nyomban rákattant, egész nap beszéltek messengeren, órákat telefonon, és gyakorlatilag a szexuális életüket beszélték ki... Egy mondhatni vad idegen sráccal! Azt mondta, hogy nem akar tőle semmit, és már nem beszélnek mióta újra együtt vagyunk, és engem szeret.


Én hiszek neki, de ez furcsa. Joggal érezhetem, hogy a kapcsolatunknak befellegzett? Vajon beszélt hasonlóan más fiúkkal, korábban is?


18F 18L és 20F


2017. jún. 8. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
ez akkor történt , mikor nem voltatok együtt, különben is ETnek haza kellett mennie (azért írom ezt mert idézem "vad idegen" így külön írva más jelentést kap szerintem, mint amire te akartál kilyukadni.)
2017. jún. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Igen,az.
2017. jún. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2-es! Neked kéne hazamenned, és vidd magaddal a szar poénjaid is.
2017. jún. 8. 22:22
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Miért lenne az? Nem voltatok együtt, onnantól kezdve semmi közöd ahhoz, hogy kivel beszél. Most az, hogy megint együtt vagytok ezen nem változtat. Nem feküdt le senkivel, nem találkozgatott akkor miért lenne könnyűvérű? Ha pedig bizonytalan vagy a kapcsolatotokban, nem bízol benne akkor szakíts vele.
2017. jún. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
38%
Szia. Nos mi nők valójában mint számtalan dologban különbözünk tőletek. A nők többsége szeret a szexuális életéről beszélni ami titeket alapjában titeket nem kellene zavarjon míg nem válik a ti kárototokra. Szerintem emiatt a barátnőd nem r**anc, lehet hogy szeretett volna valalivel beszélgetni, mert lehet veled nem tudott szerintem a veszekedések nem keletkeznek maguktól. Néz magadba, hogy te miben hibázhattál és próbáld meg megbeszélni vele és megoldani. Attól hogy beszélt valakivel telefonon az szerintem nem számit sem r**ancságnak, sem megcsalásnak. 19\l
2017. jún. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%

#5: "Azonban kiderült, hogy ő, két nappal a szakítás után elkezdett beszélni, egy tőlünk 2 évvel idősebb sráccal, és gyakorlatilag azon nyomban rákattant, egész nap beszéltek messengeren, órákat telefonon, és gyakorlatilag a szexuális életüket beszélték ki... "


A válasz a kérdésedre. Nem csak az a ri.banc, aki megcsalja a párját.

2017. jún. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#7-es

Aha, szóval az én barátnőm is r.banc? Képzeld, a pasijával állandóan veszekedtek, nagyon rossz volt a kapcsolatuk, szakítottak majd 2 nappal később találkozott velem, szimpatikus volt, én is neki és beszélgettünk. 5 hónapra rá összejöttünk. De legyen neked igazad, ő is r.banc, megyek szakítok vele...

2017. jún. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
#8: A tiéd nem, de ez a lány egy majdnem vad idegennel beszélgetett szexuális témákról KÉT!! nap után, az ilyen maradjon inkább örök szingli.
2017. jún. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy a 20 éves srác rontott rá a nyitott kapukra, a barátnőd csak 'sodródott az árral'. Nem kell egyből a legrosszabbat feltételezni, lehet, hogy a fiú hozta fel ezeket a témákat, mert egy gyors kalandot akart.
2017. jún. 9. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nehéz az életed? Nem szeret senki? Tudok egy jó pszichiátert.
2017. jún. 9. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!