Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tudnátok valamilyen nyugtatót...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok valamilyen nyugtatót javasolni a hisztis barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Általában minden nagyon jól megy. 2 éve vagyunk együtt elég erős a kapcsolatunk. Látom rajta hogy folyamatosan fejlődik, hogy jobb párom lehessen.

De, amikor megjön neki, akkor minden eddig megszerzett pozitív jellemvonása megy a kukába és bármin hajlandó hisztizni.

Én úgy kezdtem el a kapcsolatot, hogy csináljon amit akar, csak ne hisztizzen, mert annál jobban semmi nem tud felidegesíteni.

Már MINDENHOGY megpróbáltam kezelni a hiszti rohamait, de semmi sem ért el sikert, nem tud megváltozni. Elfogadóbb lettem a hisztijeivel én is, már nem tulajdonítok sok jelentőséget neki, de még így is végtelenül zavaró. A hisztin kívül tökéletes lenne a kapcsolat, ezért tervezek vele hosszú távra is, nagyon próbálkozom, hogy ez a kapcsolat hosszú életű legyen, de minden hisztijével ettől a célomtól egy kicsit elveszi a kedvemet. Hosszútávon semmiképp nem tudnám elviselni ezt.

Az utolsó lehetőség talán az lenne, hogy amikor megjön neki, akkor bevesz valamilyen nyugtatót. Nem xanaxra gondolok, hanem valami természetes, egészségre nem káros dologra.

Megköszönném ha mondanátok ilyen nyugtatókat.



2019. júl. 1. 21:30
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
egyébként fogamzásgátlót szed egy éve (az ő ötlete volt) és azóta fényévekkel minőségibb együttléteink vannak (10-ből 7 esetben ő kezdeményez)
2019. júl. 2. 02:01
 12/20 anonim ***** válasza:
85%
a menstruáció ilyen, te szerencsétlen hülye :D -.-"
2019. júl. 2. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

MagneB6, tényleg tud segíteni.

De sajnos a menstruáció tényleg ilyen, szerintem a lánynak is elég pocsék, mert ezeket a hisztiket rohadtul nem szándékosan és a te idegesítésedre csinálja, a hormonok irányítják.

2019. júl. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

szóval az eddigi tanácsok

-tanuljak meg együtt élni a problémával = retard

-verjem = retard

-masszírozzam meg (eddigi legértékelhetőbb tanács, de sajnos ez nem mindig megoldható)

-csodának nevezi a női testet csak mert nem tudja felfogni a működését (én se értem de legalább nem élvezek a küszöbre hogy: ahhwww isteni csoda ez a hiszti" )

-xanaxot javasol amikor a kérdésbe beleírtam hogy nem xanaxra gondolok = retard

privátban írt valaki és csakra köveket ajánlott = ++retard

-felháborodott nőstény retard

és végre 13. próbálkozásra valaki tudott választ is adni, 17:56-os köszönöm, utána nézek

2019. júl. 2. 18:55
 15/20 anonim ***** válasza:

A "női csodás" kommentelő vagyok.

Nem lehet esetleg vmilyen személyiségzavara a párodnak? Csak arra tudok gondolni, hogy most vagy te vagy ekkora érzeketlen p.cs, vagy akkor a barátnődnek van valami baja, amiről még ő se tud. Ha nagyon durva hangulatingadozásai vannak menzeszen kívül is, akkor nem árt felkeresni egy dilidokit és az írna fel gyógyszert.

2019. júl. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
mensin kívül is szokott néha hangulatingadozása lenni, de nem jellemző szerencsére
2019. júl. 2. 21:32
 17/20 anonim ***** válasza:
Bézbózütő.
2019. júl. 3. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Seroquelt szedek a bpd/skizoaffektív zavaromra.
2019. júl. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Xanax,zoloft
2020. szept. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Valahol megtudlak érteni, de azért gondolj bele, hogy tényleg elég bunkó ez a felvetés. Remélem a csaj ötlete volt vagy legalább tud róla, hogy kiírtad ezt. Ha nem, akkor lehetőleg ne állapotokba találd meg vele, hogy tessék a gyakorin ajánlottak a hisztidre nyugtatót. Jaj lesz neked akkor. :D Amúgy gyógynövény drogériában, ha veszel komlót és teát főzöl belőle az segíthet. Sok magnézium, csoki és szex. (Ha lehet szexeljetek akkor is, mert a nő olyankor sokkal jobban kívánja.)

Plusz érdemes lenne intim kelyhet használnia tampon és betét helyett,mert ez egy két nappal megrövidíti a hetet. (Bocsi, ha túl őszínte voltam, de segíteni szerettem volna)

2020. okt. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!