Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyi az esélye hogy újra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye hogy újra keresni fog?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel nem voltam együtt de beszelgettunk pár hétig, aztán végül nem lett belőle semmi legfőképpen miattam, mert mindig azt ereztem hogy csak agyba akar vinni, én pedig egyáltalán nem ilyen vagyok. Később ki is derült hogy egyreszbol tenyleg ez volt a célja. Aztán nem mentem bele, így nem keresett már többet

Szerintetek fog meg a jövőbe keresni, vagy újra próbálkozni?

Osztálytársak vagyunk

17/L


2019. júl. 8. 12:32
 1/4 zsofimágus ***** válasza:
Szerintem nem fog keresni
2019. júl. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ki is derült hogy jó volt a sejtésed, ezek után miért érdekel még? Gondolj úgy rá mintha meghalt volna és töröld mindenhonnan, élőben se beszélj vele. Jól tetted hogy nem akartál játékszer lenni.


Lehet keresni fog egy idő után, ha unatkozik, magányos vagy nagyon kanos, ugyanazzal a céllal mint korábban.

2019. júl. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha keresne,kerüld el messziről
2019. júl. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz vele ágyba menni akkor miért akarod hogy keressen? Nem hinném hogy fog, nem érte el a célját.
2019. júl. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!