Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy jöhetett össze azzal a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöhetett össze azzal a fiúval? Érdekből? Miatta változott ennyire meg és hanyagol el minket?

Figyelt kérdés

11.esek vagyunk, négyen vagyunk nagyon jó barátnők, vagyis inkább már csak voltunk. Mind a 4en koliban laktunk, egy szobában. Az egyik lányak lett barátja októberben, és tök jól megvannak, a barátágunkat sem hanyagolja el. A másik lány egyszer behozott egy tőlünk fiatalabb de a mi sulinkba járó lányt, úgy hogy nekünk egy szót sem szólt. Aztán ugyanez többször. Aztán éjfélekig írogatott valakinek, hívásozott, de fülesre tette. Ha kérdeztük nekünk mindig azt mondta, az unokatestvére, vagy rokona. A telefonját mindig mindenhová vitte magával, egy percre nem hagyja előttünk. Még a zuhanyzóba is kivitte. Aztán rájöttünk, hogy valószínű egy paliról lehet szó. Kb májusban elköltöztek, így nem kellet kolisnak lennie, bejárós lett. Hozzáteszem azóta egyszer nem hívott meg hogy megnézzük a házukat meg semmi. Aztán már suliban és délután is egyre kevesebbet lógott velünk. Kajálni is mással ment, a tesójával, random emberekkel, vagy szimpla osztálytársakkal. Meg egyszer egy fiúval láttuk. Utána velünk evvet egyszer és odajött az a pali. Az egyik tanárunknak a fia. És végig vele dumált, és vele ment el. Aztán figyeltük és tök sokat lógott vele. Aztán összejöttek. Ez volt áprilisban. Viszont én ezt nem értem. Barátnőm ő nagyon szép, meg tök népszrű, viszont ez a pali, olyan semmilyen hozzá képest. Nem néz ki olyan jól, de azért rosszul sem, de nem hozzá való. Eleinte azt mondtam cukik együtt, de olyan mások. Nehányszor találkoztunk a palijával. Azt mondja túl pörgősek lennénk (mi 3an) neki, nem érezné jól magát, nem akarja kellemetlen helyzetbe hozni. Így inkább ő is hanyagol minket, többet lóg a palija haverjaival, osztálytársaival és családjával, mint velünk.Ez számomra felfoghatatlan, mert az apja tanít minket, és őt az elmúlt másfél évben szívből gyűlölte. Mind a 4en utáltuk, de leginkább azèt, mert ezzel a csajjal kilencedikben úgy beszélt mint egy kutyával kb. Jó oké, nem volt ártatlan, de úgy ordibált vele az osztály előtt, hogy én majdnem elsírtam magam. A csaj meg kb le sem szarta, csak úgy felállt, kiment és rávágta az ajtót. De nagyon megutálta akkor barátnőm, viszont a tanár nem küldte el az igazgatóhoz, azt senki nem tudja miért, így semmi nem lett a veszekedésből. Most viszont ezzel a tanárral is jobban kijön, a múltkor is hárman ott dumáltak a suliban, amikor a bizonyítványt vittük vissza. Nekünk azt mindta nem jön be, nem hozza vissza, majd az 'apóssal beküldi'?!. Akartunk közös programot 4en a csajokkal, de így 3an mentünk csak. Aztan meg bent láttuk suliba, hogy ott vihogtak, ö a palija, meg az apja, akit elvileg szivből utál. Odaintegetett nekünk, meg odajön, hogy jajj mizu meg ilyenek aztán mi tökre meglepődtünk, hogy ott van, mondtuk hogy most akkor ez mk, erre elkezdi, hogy csak gyorsan beléptek, de lassan mennek majd, mert ugye sietnek. Mondanom sem kell amikor eljöttünk még ott vihogott, meg játszotta az agyát. Azóta rámirt, meg a csoportunkba is írt, de egyszer fel nem hívott volna, meg nem is akart azóta talizni. De instán meg facen látom, hogy itt nyaral meg ott nyaral a palija családjával, meg a sajátjával. Meg hogy éppen hova utazik, milyen barátokkal rokonokkal lóg.

Egyszóval egy ri.banc lett kb. Hanyagol minket és nem kíváncsi ránk. Mindig mellette voltunk, számíthatott ránk, egy-két vitánk volt csak de rendeztük. Most meg hirtelen ennyi és nem kellünk neki. Eddig törekedtem arra, hogy ezt is megoldjuk, hívom, keresem, taliznánk vele, de semmi. Nem érdekeljük, ott van már neki a palija. Oké megértem én, hogy szerelmes, de azért a barátnői vagyunk. És egész nyáron egy fél napja njncs ránk? Ezt nem tudom elhinni, és elfogadni sem. Azt meg akit szívből utált, most hogy kedvelheti ennyire? Szivatott minket minden órán kb, és ezt azért mert ez a csaj egy bunko volt első nap. Beszéltünk erről 3an es az egyik közös barátnőnknek az a véleménye, hogy vagy a palit szereti és azért normalizálódott a kapcsolata a pali apjával is, vagy pedig a jövöben kellene neki a jó jegy az adott tárgyból a továbbtanuláshoz és azét jött össze a palival, hogy benyalja úgymond magát. A csajok azt mondták hagyjuk, hadd csináljon amjt akar, többet ne keressük, láthatóan jól elvan nélkülünk is. De én imerem a legrégebb óta, és nem akarom így magára hagyni. Ez olyan szívtelen lenne. Ugyanakkor sza.rul esik amit velünk tesz. Lassan kezdem tényleg ugy érezni, jobb ha hagyom én is. Azért is irtam ide, hogy ti hátha tudtok segíteni. Valaki estetleg volt már hasonló cipőben? Mit kellene tennem? Hagyni egy régi barátságot,vagy próbálni helyrehozni? Mit csinálnátok?



2019. júl. 14. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem akkor lesz após ha már össze is házasodtak? 😂
2019. júl. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is így tudom. De a csaj hívja így, csak ezért így irtam.
2019. júl. 14. 22:55
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
20 forintos buta nagyképű irigy libàk.Majd az élet rendbe rakja a fejetek
2019. júl. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hagyni egy régi barátságot?

Mert?

Mert pasija van? Barátságról beszélünk. Nem?

Ha barátja vagy azt teheted, hogy nem cseszteted, elfogadod a döntését és majd ők eldöntik egymashoz valóak e.

Nem az apjával jár, hanem a tanár fiával! Nem kell túl gondolni a love storyt. Legalábbis nem a te tiszted megitélni.

Ha barátja vagy mellette vagy, még ha kevesebbet is talalkoztok és beszéltek.

Ha bajban lesz, akkor meg ott leszel neki aki vele van. Akinem elmindhatja, megérti, sirhat a válán.

2019. júl. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
* ..."Akinek elmondhatja..."
2019. júl. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Miért van ennek az egésznek irigység érzete?

2. Azért mert valakinek nincs kedve hozzád, hanem a barát... akarom mondani “palijával” van ahelyett, hogy a hülyeségeidet hallgatja még nem lesz ribi

3. Attól, hogy a barátnője vagy, nincs jogod beosztani a programját

4. Veled nem volt olyan, hogy valakit utáltál és mikor jobban megismerted kiderült, hogy annyira nem is egy rossz ember

5. Lehet, hogy továbbra sem bírja csak nem akarja, hogy ez miatt vesszen össze a ba... palijával?

6. Ha akkora barátnők vagytok nem ribized le szimpla irigységből


Szivesen

2019. júl. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ahogy olvasom az írásodat, lepörögtek előttem a gimis éveim és azok a másokat kibeszélő, spekuláló, irigy p*csák jutottak eszembe, akik mindig kavarták az osztályban a sz*rt... nem kell mindenbe érdeket belelátni, egyszerűen adjál a barátnődnek időt. Ja, és 2019 nem 2005, nem mondunk olyat, hogy “pali”. Ami pedig a külsőt illeti: remélem idősebb korotokra benő a fejetek lágya és nem az ember külsejéből vontok köbgyököt, hogy milyen lehet egy párkapcsolat.
2019. júl. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!