Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A mai világban szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban szerintetek mennyire számít még a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Régen teljesen más volt , de amióta elterjedt ez a LMBTQ-S közösség azóta szinte felfordult a világ.. Ti melyiket furcsálnátok jobban egy meleg pár akik rendesen felvállalják hogy ők bizony azok, vagy egy 20-25 év korkülönbségű párt?

2019. júl. 15. 12:14
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%

Sok párt ismerek, ahol nagy a korkülönbség, idősebb korosztályban is. Úgyhogy szerintem az nem annyira fura. Meg eddig sem volt az. Már ha normális kapcsolatokról beszélünk, nem arról, hogy kiéhezett öreg urak, nők, szinte még gyerekeket hajkurásznak kizárólag a szex miatt.

Meleg ismerősöm nem nagyon van. Vagy nem tudok róla. Akit ismerek, az sem vállalja fel.

2019. júl. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :)
2019. júl. 15. 12:22
 3/32 anonim ***** válasza:
89%

Egyiken sem botránkoznék meg. Ha valaki a saját neméhez vonzódik, akkor éljen aszerint, ha pedig az eltérő korú párjában találja meg a boldogságot, tegyen úgy!

Az utolsó, amivel foglalkozni kell, az az, hogy a primitív emberek min botránkoznak meg az utcán...

2019. júl. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Igazad is van, köszönöm :)
2019. júl. 15. 12:27
 5/32 anonim ***** válasza:
61%
Igazab azert meg is csak praktikusabb hosszu tavon ha egy korosztaly vagytok +-10ev legalabb is ha hosszu tavra terveztek egyutt. Nyilvan attol is fugg hogy hany evesek a felek egy 14 24 eves pl mar sok szerintem, legalabb is nem tudom elkepzelni hogy ossze illoek lennenek, es aki azt mondja, h de siman, szerintem nem gondol bele rendesen.
2019. júl. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
90%
Semmit sem számít. Nekem is 4 évvel fiatalabb párom van, de volt 1 évvel idősebb is. A legjobb barátom meg egyenesen 10 évvel fiatalabb és ellenkező nemű, de minden jól megy.
2019. júl. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
57%
Úgy gondolom bizonyos korban igenis számít a különbség. Például egy 18 alatti, vagy még fiatalabb lánynak elég személyiségromboló egy sokkal idősebb pasi.
2019. júl. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Azért itt nem 2-3 évről van szó, azért az teljesen más, de igen hosszú távra van tervezve, és a lány 18 már :)
2019. júl. 15. 12:51
 9/32 anonim ***** válasza:
81%

20-25 év szerintem korosztálytól függetlenül sok, nem tudom elképzelni, hogy hosszútávon egy ilyen kapcsolat mükődhetne, több tekintetben teljesen mások az ember biológiai szükségletei különböző életszakaszokban.

S önmagában véve a 18 sem az a kor, amikor az ember élettapasztalatának teljében okvetlenül felelős döntést tud hozni, inkább csak jogi "előrelépés", aminek határa Amerikában 21 év, az okóri kultúrákban pedig 30 év körül volt.

2019. júl. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
33%
Tudom hogy itt nem divat ilyet mondani, mert minden kiscsaj megtalálta álmai fasziját egy 50-es gazdag úriemberben, de... 20-25 év nevetségesen sok. Flörtölni meg futó kalandnak oké (?), de nem komplett az, aki hosszú távon így tervez.
2019. júl. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!