Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van esetleg ilyen vészhelyzet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esetleg ilyen vészhelyzet témáitok randira?

Figyelt kérdés
Csütörtökön lesz egy találkozásom egy fiúval és nagyon várom, nem szeretnék besülni.. persze, tudom, hogy magától kell mennie, ha tényleg jó stb..de azért tudok bénázni. Szóval, ha esetleg beáll a csend mit javasolnátok? 19/l

2019. júl. 23. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Ha beáll a csend, keress más srácot :)


Én nem vagyok túl beszédes, hidd el, jó néha a lánnyal csendben ellenni :)

Majd meglátod :)

Érezni fogod úgyis ha bejössz neki :)

2019. júl. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Az NTK ellenállásik karakterisztikája
2019. júl. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd az érdeklődési köreiről, mesélj te is a tieidről. Ha felvetődik egy téma, amiről nagyon szívesen mesél, mindig kérdezgess vissza. Ha van hozzáfűznivalód a témához mondd neki, kialakul majd a beszélgetés. Mindig legyél interaktív, kérdezgesd ha elkezd valamiről beszélni. Ha eszedbe jut valami a témával kapcsolatban mondd el neki stb ... a lényeg hogy ne egyoldalú legyen a beszélgetés, mindig kérdezz vissza, mondj neki valamit egy témával kapcsolatban, ha nem is tudsz semmit a témáról kérd meg hogy magyarázzon meg ilyenek. :)
2019. júl. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%

Az első randink 6 óra hosszú volt, végig dumáltunk, egyszer sem volt csend. A következő randiainkon is folyamatosan beszéltünk, max akkor nem ha összebújtunk vagy csókolóztunk. 8 hónapja vagyunk együtt. Ha sűrűn van kínos csend akkor nem megy az összehangolódás, az pedig veszett ügy szerintem.

19L 22F

2019. júl. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lemondta..
2019. júl. 25. 19:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém.. :/

Azóta lett belőle valami?

2019. aug. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, de azt hiszem ez így volt jó, így kellett lennie :)
2019. aug. 17. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!