Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek hogy tetszene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek hogy tetszene ha az első randin kiderülne hogy a pasi mérnök?

Figyelt kérdés
Plusz pont ez vagy mit szólnátok hozzá? 😀

2019. aug. 5. 09:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Miért? Kik a mérnökök? Istenek?
2019. aug. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Adrian Newey is mérnök, és igen ő egy Isten. 😊
2019. aug. 5. 09:11
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem a szakmája lenne a döntő. Mert lehet mérnök, ha nem voz hozzá végül semmi. Az első randin jóban tetszene ha az derülne ki, hogy van humorérzéke, és nem tucatmajom..
2019. aug. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Persze értem, meg logikus hogy nem ez a döntő stb. Csak arra voltam kíváncsi mit szólnátok hozzá. De tök semleges akkor ezek szerint hogy mérnök vagy mekis.
2019. aug. 5. 10:07
 5/12 anonim válasza:
27%
Jól érzem amúgy kérdező, hogy csak mérnöknek készülsz, de még hosszú évek kérdése, hogy meglegyen a diploma és valószínűleg soha nem is lesz meg?
2019. aug. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem, rosszul érzed. 😊
2019. aug. 5. 10:22
 7/12 anonim ***** válasza:
9%
A legtöbb mérnökkel, akivel taliztam, mindig volt valami furcsa. Vagy az öltözködésük, vagy az érdeklődési körük. Ilyen külön kiadásnak mondanám őket mint a pedagógusokat.
2019. aug. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%

"tök semleges akkor ezek szerint hogy mérnök vagy mekis"


NEM, nem semleges!

Egy mérnük letett valamit az asztalra azért, hogy normálisan meg tudjon élni, meg párkapcsolatban ne a nönek kelljen eltartania (azaz a közös életet közösen, felesben tudják finanszirozn), egy mekis meg jellemzöen az az ember, aki vagy buta, vagy lusta vagy mindkettö bármit is akarni és elérni az életben, azaz rá nem lehet partnerként számítani.

2019. aug. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%
Ha mernok vagy, akkor alsohangon 21-22 eves. Ne tini kategoriaban szorakozz.
2019. aug. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a sorsdöntő,és sztem nem sokat jelent ez!
2019. aug. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!