Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Vann egy srac aki joval...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vann egy srac aki joval idosebb tollem, es neha atjon, olyankor olelget, azt mondja h kegyetlen aranyos vagyok meg h jo az alakom, de nem szerelmes belem azt allitja, szerintetek? 17\l 22/f

Figyelt kérdés

2019. aug. 10. 01:37
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Szóval csak meg akar fektetni?

Nagyon kevés infót írtál.

Ha igaz akkor miért nem küldöd el? Most miért mondta ezt neked?

Kérdések sokasága kering a fejemben :D

2019. aug. 10. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 yudiol328 ***** válasza:
17%
Tényleg nem írtál róla eleget amiröl el lehetne dönteni:(
2019. aug. 10. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Akkor tényleg szexet akart, ha nem szerelmes beléd.

Küldd el!

2019. aug. 10. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Vree válasza:
19%

Ha átjön,dicséri az alakod,ölelget, akkor csak udvariasságból/önvédelemből mondja xD Vagy aszexuális.

Nekem is volt lány barátom tiniként, akivel haverok voltunk minden románc nélkül, de ott azért az ölelgetésnél, "kegyetlen aranyos"nál meghúztam a határt, gyanús xD

2019. aug. 10. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
joval idősebb, sok ismerősöm közt pl pont ennyi év van.
2019. aug. 10. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%

1. Lehet,hogy nem mer vallani szerelmet

2. Vagy csak a szexre hajt.

2019. aug. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát puszilgat,őlelget,mindig meg kérdezi h jól vagyok e,hogy történt e velem valami

És rögtön észreszokta venni ha bajom van

És én nem vagyok belé szerelmes kissé úgy tekintek rá mintha az apám lenne vagy nemtom (apakomplexusom van)

Itthon nem szokták meg kérdezni h mivan velem h jól vagyok h bánt e valami

De ő igen

És ez nagyon jól esik:(

2019. aug. 10. 09:53
 8/9 anonim ***** válasza:
59%

Hú ne haragudj, de egy kis helyesírást tanulnod kéne...


Egyébként valószínűleg szívesen lefeküdne majd veled, de többet nem tervez.

2020. márc. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%

Illetve a kommented alapján neked szükséged lenne valakire, aki tényleg melletted áll és társad lehet. Szerintem ne ezzel a fiatalemberrel foglalkozz, hanem legyél nyitott másokra, ismerkedj. Remélem találsz valakit, aki megadja a figyelmet és szeretetet, amire szükséged van.


Ja, és azt ne beszéld be magadnak, hogy apakomplexusod van. Próbálj meg korosztályodbeli fiúknak is esélyt adni! Sajnos az idősebb férfiak nagyon sokszor csak kihasználnak, most még nagyon fiatal vagy.

2020. márc. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!