Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy fiú...már 1hónapja beszélünk minden nap az interneten...és állítólag "szerelmes" belém beszéltünk már telefonon....tök jól el lehet vele beszélgetni...mindenről....tud nagyon cuki lenni...meg az ellenkezője is....volt nem is egyszer egy ilyen kissebb "vitánk" de nem tudtam rá pár percnél több ide ig haragudni....viszont kért tőlem tanácsot h mit csináljon(barátnő ügyileg...)aztán mikor küldte a szíveket stb stb rákérdeztem h mi van a barátnőjével..meg mondtam neki ha barátnőd van ilyeneket nekem ne írj...meg feljött az is hogy elmegyünk ilyen hotel szerűségbe a "strand" miatt (nem vettem komolyan...szerintem ő se..)barátnőm mondta hogy én szerelmes vagyok belé...de még magam se tudom és máig tagadom hogy szerelmes lennék belé....de volt olyan hogy egyik nap késő este tudott csal írni és fura volt hogy nem beszélünk..meg ha történik velem valami egyből neki mondom el eg minden....

Bocsi a "regényért"

És köszi hogy ha végig olvastad és tudsz NORMÁLIS tanácsot írni 😂😊😏

És bocsi az irásért telefonról írok



2016. júl. 14. 00:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, szerelmes vagy belé :)
2016. júl. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 csak egy lány 123 válasza:
Nem biztos hogy szerelmes vagy belé csak nagyon jó barátodnak tartod.Nézz magadba és gondolkozz el rajta. Szeretem Őt?
2016. júl. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2

Gondolkoztam már rajta de nem jutottam semmire....

Azt elfelejtettem oda irni hogy már kérdezte hogy én kedvelem-e mondtam neki hogy nem tudom aztán rákérdezett hogy az utálathoz van közelebb és mondtam neki hogy nem...mert tényleg így van...

Nem voltam ilyen helyzetben még :D 😁😂

2016. júl. 14. 01:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! És mi van a barátnőjével? Ha van neki, akkor ő biztos nem szerelmes beléd, szóval jobb ha te is inkább kicsit visszahúzódsz és megmaradtok barátoknak.

Egyébkémt mennyi idős a srác és te mennyi vagy?

2016. júl. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4

Állítólag már nincs neki de nem nagyon hiszek neki....

Tegnap óta már nem is írtam neki vissza...nem szeretnék csalódni már így is ki járt....

2016. júl. 15. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!