Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek az alacsony vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek az alacsony vagy a magas lányok tetszenek inkább?

Figyelt kérdés
2019. aug. 12. 17:33
 1/7 $$$$$ ***** válasza:
81%

Nekem nem szamit a magassag. Csak annyi hogy nallam ne legyen magasabb de az meg nem nehez.

19/F(203cm)

2019. aug. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2019. aug. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Nem a magasság az elsődleges, de ha csak ez alapján kellene választani, azért nem árt, ha 170 cm felett van.

193 cm 18/f

2019. aug. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Legyen aranyos, a többi nem számít
2019. aug. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár lány vagyok, volt egy fiú, akinek tetszettem, de visszahőkölt, mikor megtudta, hogy 175 cm körül vagyok, és nagyon zavarta a magasságom. Baráti társaságban is mikor feljött a téma, minden fiú azt mondta, hogy nekik a 170 cm alatti lányok tetszenek. Persze ez egyéni mindenkinek, nem általánosítani szeretnék, csak én ezt tapasztaltam.
2019. aug. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Nekem inkáb az alacsonyabb lányok jönnek be, lehetőleg 170 alatt.
2019. aug. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem mindegy, viszont van pár nő a baráti körben, aki nem tudja elképzelni, hogy egymagas vagy alacsonyabb férfivel randizzon.

Sőt, olyan is van, akiből már az undort vált ki, ha más (akár teljesen ismeretlen) nőt lát alacsonyabb férfival párban.

2019. aug. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!