Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha zavarba vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha zavarba vagyok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy félek,mert mikor azzal vagyok együtt, akit szeretek, akkor olyan, mint ha a világ füle ketté állna...vagyis az a helyzet, hogy nagyon érzékeny vagyok és elakad a nyelvem a beszéd közbe,ha rám néz. Szedtem valerian at, de remegtem tölle. Tanácstalan vagyok. Túl helyes vagy nem tudom de nagyon vonzó...

2019. aug. 17. 05:26
 1/2 A kérdező kommentje:
18/L
2019. aug. 17. 05:35
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Azt kell csinálnod amitől félsz, rá kell kényszerítened magad hogy tedd meg. A gyógyszer ha hatna is, ideiglenes, gondolom nem akarnád mindig szedni ha valaki szimpatikus és nem mersz a közelében lenni.


Próbáld az agyad úgy koncentrálni, hogy nem azzal vagy aki tetszik, hanem mondjuk egy barátnőddel. Próbálj arra gondolni, hogy nem baj ha nem történik semmi, akkor ott, abban a pillanatban akarod jól érezni magad, nem azon görcsölni hogy mi lesz majd. Ha azon kattogsz, akkor az lesz, hogy minden mozdulatod ezerszer átgondolod, utólag is, mert nem tudod hogy milyen hatással volt másokra. Valójában kit érdekel milyen hatással volt? Nem bántottál meg mást, nem voltál szemét, akkor meg nincs miért ezen agyalni. Merd magad adni, csak akkor fognak melletted olyanok maradni, akikkel te is szívesen vagy. Ha nem magad adod, akkor olyanok ragadnak rád, akiket messze kerülnöd kéne, súlyos esetben akár tönkreteszik az életed.


Röviden: menj bele azokba a helyzetekbe, amiktől félsz, látod hogy túl fogod élni és legközelebb egy fokkal könnyebb lesz. Arra gondolj hogy az adott helyzetben jól elbeszélgessetek, mindegy hogy mi lesz belőle - az majd később fog eldőlni, nem tudod irányítani és előre kitalálni. Azt is pánikként éled meg, hogy zavartabb tudsz lenni, ne betegségként gondolj rá. Próbálj lenyugodni ilyenkor, erősebben koncentrálni, összeszedni a gondolataid.

2019. aug. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!