Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Legyek merész vagy csak kedves?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kérdésem! kérdése:

Legyek merész vagy csak kedves?!

Figyelt kérdés
Van egy lány akkivel már egy ideje beszélgetünk és nagyon szimpatikus nagyon meg szeretük egymást és úgy gondoltam ideje talizni na de eléggé félek hogy mit is csináljak az első "randin",? Hova vigyem vagy hogy álljak hozzá.... Gáz ha az első randin meg csókolom?! Vagy várjak vele?, rögtön kérdezek rá milyen volt az együtt töltött nap vagy várjak amíg ő hozza fel? (biszex lány vagyok) 17 éves.. Értelmes tanácsokat szeretnék előre is köszönöm
2019. aug. 22. 00:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én azt javaslom, hogy az első randi szóljon az ismerkedésről, még akkor is ha egy ideje beszélgettek. Vidd el egy csendes, nyugodt és kellemes helyre, ahol kényelmesen érzitek magatokat. A csók pedig csak is kizárólag rajtatok múlik. Soha nem lehet tudni, van aki már első randin, van aki csak hónapok után képes a csókra. Ha eljött a pillanat érezni fogjátok mindketten. Iletve annyi, hogy a merészség és a kedvesség nem zárja ki egymást. Legyél mindkettő, de soha ne vidd túlzásokba! A randi végén pedig nyugodtan kérdezd meg tőle, hogy hogy érezte magát.
2019. aug. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!