Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy dilemma? Merész legyek...

Nagy dilemma? Merész legyek és hallgassa amit eddig, vagy adják esélyt a jobb életnek?

Figyelt kérdés
Na szóval van egy 1.5eves fiam. Édesanyámnak apámnak és bátyámmal élünk. Én dolgozom havi hatvanért, addig fiam anyukája van, mert a környéken bölcsőde nincs. Így egyről kettőre nem jutunk. Bátyám utalja a gyermekemet, hulyezni stb. Apja által, akivel egy éve nem vagyunk együtt. Ugyanakkor havi fizetésem elmegy a kamara részére, gyes pedig a gyerekre.Na most van egy friss kapcsolatom, akivel szeretnénk albérletbe költözni, mert messze lakik. Menjek vagy ne? Merész lenne egy kisgyerekkel, ezt tudom. De csak tovább kéne lépnem lassan. De ott egyenlőre nekem se munka se semmi. Ha gáz lenne ide tutira jöhetnek vissza. De anyukám a kisfiú nélkül teljesen összetörne, őt nézzem vagy magunkat? Tanácsot szeretnek
2012. júl. 26. 16:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi telefonról írók ezért iLyen hibás, szóval fizetésem a rezsire megy el. És a kisfiú az én anyukámmal van. Szóval a mamajaval
2012. júl. 26. 16:38
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja és ha ugyalakul hogy vissza jövünk, akkor itt munkám nem.lenne
2012. júl. 26. 16:43
 3/7 anonim ***** válasza:

"De anyukám a kisfiú nélkül teljesen összetörne, őt nézzem vagy magunkat? "


Erre csak egy válasz van, gondolom tudod mi az... Fiatal vagy, a gyereknek családban a helye anyuval és pótapuval inkább, mint nagymamival meg nagybácsival. Adj egy esélyt ennek a kapcsolatban, lehet hogy bejön, akár pár év múlva boldog család lehettek és várjátok a következő gyereket.

Gondolom nem akarsz évekig besavanyodva élni?

2012. júl. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézd, a szülői támogatás egy kincs... de neked is van életed. Próbáljatok olyan megoldást találni, hogy mindkettőre legyen lehetőség...
2012. júl. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából az bánt hogy anyukám sok évig támogatott és segített nekünk. Bátyám tojik az egészre ő soha egy ftot nem adna hnekik.aza, most én segítek nekik, bár ha én nem lennék itt, és nem kéne fiammal lennie, elmehetne dolgozni. Csak mégis zavaró hogy csak így itt hagyom őket, de az emberi önzőség én is boldog szeretnék lenni,
2012. júl. 26. 17:55
 6/7 anonim ***** válasza:
A közelükben nem tudtok valamit?
2012. júl. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az a természet rendje, hogy a fiatalok kirepülnek és saját családot alapítanak, az utódaiknak az életét egyengetik. Én sem azért szültem, hogy legyen ingyencseléd meg szórakoztató társalkodónőm, és önzőség azt követelni a gyerektől, hogy áldozza fel a kisunoka lehetőségét hogy egy szerető családban pótapuval és esetleg kistestvérekkel éljen.

Persze szeretném ha jönnének majd a gyerekeim, rám néznének, hoznák az unokákat, de az nem elvárható, hogy mártírként feláldozzák magukat értem az unokáim helyett. Én sem csapom az ajtót a szüleimre, amíg nekem van egy szelet kenyerem addig nekik is van, de nekem a saját életemet kell élnem és elsősorban a gyerekek igényeit figyelembe venni.

2012. júl. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!