Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mostanában gondolkodok rajta,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában gondolkodok rajta, hogy lehet kéne szerezni már egy barátnőt, de nemtudod hogy kezdjek hozzá. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Ja amugy 17,5 éves vagyok

2019. aug. 26. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem rendelj ebay-ről, vagy szocializálódj és lógj valahol, amelyik egyszerűbbnek tűnik.
2019. aug. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hm latom te is szeretsz trollkodni az ebayt meghagyom neked😁😂
2019. aug. 27. 00:12
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

'Szerezni'

Erted?...Szerezni...

Sztem ha sikerul mondd meg neki hogy o azert van neked, mert te mar szerezni akartal 'egy' baratnot

Ugy leszel korrekt

2019. aug. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jo igazabol csak kotoszkodsz de a lenyeg nem ez
2019. aug. 27. 00:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Menj el szórakozni és beszélgess neked szimpi lányokkal, akár az utcán vagy buszon stb... is simán leszólíthatsz valakit ha van hozzá bátorságod viszont anélkül sajnos szerintem nem fog menni szóval legyen. ;) Persze arra is fel kell készülnöd hogy nem fog minden egyszerre elsőre összejönni de én szurkolok neked. Sok sikert! ❤
2019. aug. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

17,5 😄

Ismerkedj, beszélgess lány ismerősökkel, legyél érdeklődő, kedves, figyelmes, ilyenek.


Ja amugy 26 éves és 21 napos vagyok.

2019. aug. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%

Előbb Magyar értelmező kéziszótárt szerezz, és tanulj meg írni is!

Utána, ha már nem ilyen módon fogalmazod meg vágyaidat, elkezdhetsz emberekkel kommunikálni.

A fenti szöveg alapján egyelőre ezt még inkább hanyagold, hidd el jobb mindenkinek.

2019. aug. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is ne úgy kezd, hogy "szerezni". Én szoktam sporteszközöket beszerezni.

Ismkerkedni akarj, nem "szerezni".

Jársz valamilyen közösségbe? Van olyan, aki tetszik? Semmit nem írtál a helyzetedről, így nehéz válaszolni.


18/L

2019. aug. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!