Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mostanában sokat gondolkodok...

Mostanában sokat gondolkodok az öngyilkoságon! Szerintetek mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

2013. jan. 15. 20:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Amíg csak gondolkozol rajta addig nincs baj! :D

Nekem nem telik el úgy napom, hogy ne játszanám le fejben a halálom (öngyilkosság) különböző változatokban.

Viszont ha vonzás törvényét figyelembe vesszük (már aki hisz benne, én nem) akkor előbb vagy utóbb bekövetkezik. Inkább tereld el a gondolataidat valami szebb dologra! :)

2013. jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
2013. jan. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Egy kort és egy rélszetesebb irást kéne irnod mert igy sajnos csak annyit lehet mondani, hogy nem érdemes öngyilkosnak lenne..


Az élet nem jó vagy szar. Te cimkézed fel úgy, hogy jó vagy szar legyen. Értelme is van, amit most talán nem látsz mert talán pár napnál előrébb sem látsz.. De mondom, kellene egy kor mert az élet különböző fázisain máshogy kell vizsgálni ezt.

2013. jan. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Lefoglalnod magad valami hasznos dologgal, hogy ne gondolkodj. Mivel nem tudunk rólad semmit, ennél jobb tanácsot nem tudok adni.

Egy kérdés: egyedül élsz?

2013. jan. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 zekk5 válasza:
Hülyeségeken gondolkodsz. foglald le magad valami mással.
2013. jan. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedűl ezzel a gondolattal...
2013. jan. 17. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
15 vagyok! :'(
2013. jan. 17. 13:55
 8/21 anonim ***** válasza:
15 évessen mit láttál a világból? Tudod milyen mikor szerelmes leszel, olyannal aki viszont szeret. Megházasodsz, gyereked lesz, munkahelyed, karriered? Az élet csekély részét teszi ki az aminél most tartasz. Idővel felnőssz, megkomolyodsz és egy csomó olyan dolgot fogsz tapasztalni amit most még elképzelni sem tudsz. Ha pedig választ szeretnél a kérdésedre: Élj, és fedezd fel a világot. Énis ezt tettem pedig nekem is volt olyan időszakom amin most mész át.. Szerintem jól döntöttem :)
2013. jan. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
fiu vok! de nem lesz gyerekem sose! :/
2013. jan. 17. 16:31
 10/21 anonim ***** válasza:
Miért nem lesz gyereked? Amúgy ne gondolj ilyenekre!Előtted áll az élet!Most mélyponton vagy!Tudom könnyű mondani...de ez nem megoldás..Gondolj a szeretteidre!
2013. jan. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!