Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tinderen, keresésnél, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen, keresésnél, ha 10km-re állítom be a távolságot, attól még engem feldobhat másnak a keresésben 30-40km-ről?

Figyelt kérdés

2019. szept. 1. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
6%

Szia, én tegnap felnéztem oda de csak ribikkel van tele, ne is nézd tovább.. Ha ésszerűen gondolkodunk akkor nem, viszont egyetlen egy valaki "bejelölt" (persze egy sziát se tud irni a ringyaja) amcsi méréssel 30 mérföldre van, én 5 re raktam, valószínű hogy még csak nem is pesti.. Szóval én szerintem bedobhat simán.. De ha jót akarsz hanyagold, csak dugópajtit kereső csitrikkel van tele, haspóló, félig kilógó mell, egyik se normális szinte

18f

2019. szept. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

neked 10 km-en belülieket dob ki

nekem belekerülhetsz, ha a távomba beleférsz

2019. szept. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Írj nekem, én feldoblak! 🙂

2019. szept. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a segítséget:)
2019. szept. 1. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!