Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek kibírja a kapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kibírja a kapcsolatunk a távolságot? évvesztes vagyok, gimnáziumban 2. ik osztályba járok, a barátom pedig ebben az évben végez, aztán jovore 200km-re lesz tolem mezogazdasági fosulin.

Figyelt kérdés

februárban lesz 2 éve, hogy egyutt vagyunk, jól megvagyunk, nagyon ritkán ( egy évben 3 veszekedés már nálunk "sok")apró dolgokon persze oszeveszunk, de nem bírunk egymásra tovább haragudni fél óránál, így rogton ki is békulunk. Jól kijovok a szuleivel, o is az én szuleimmel.

eddig minden oke volt, de most kicsit kezdek félni attól: mi lesz ha elmegy jovore foiskolára. ot mégiscsak idosebb, szebb lányok lesznek, meg stb. azt tudom, hogy megcsalni nem tudna (túl jófiú, vallásos) na meg sehová nem jár bulizni, inkább otthon ulo, és falun lakik, így mindig sok dolga akad. beszélt már párszor arról is, hogy el tudná képzelni velem a jovojét, mégis félek a jovo évtol. ráadásul a családom (anyum, apum, nagysulok, stb.) azt mondják hogy jobb, ha most rogton elfelejtem, ugysem maradunk egyutt, meg fog csalni, mi a fenét szeretek benne, stb.... így ok is eléggé rátesznek, csak még jobban félek. nagyon szeretem ot, bármit megtennék érte, éppen ezért szeretnék véleményeket kérni.


2017. okt. 8. 20:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá!Bízz benne hisz ha szeret nem lép félre.Bizalom ami fontos ilyenkor.A Távolság is leküzdhető
2017. okt. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!