Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Randizás

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés
Gokujan101 nevű felhasználó kérdése:

Mitt tegyek ha mar nem is ir visza csak meg nezi amitt irtam, ,?

Sziasztok! Eloszor is bocsi hogy ekezetnelkul fogok irni :D es ha helytelenul..Szoval az a kerdesem hogy

Egy lanyal sokat irogatunk es eloben is talalkoztunk 1-szer es mintha o akkart volna fel szedni pl:egyfolytaban kerdezgetet,nevetet,mosolygot, es masnap ram irt en valaszoltam es 5 napja visza sem ir,, szerintetek??? (Amit kerdezet ***hogy almodtal szivem <3) erre en szuperul es te ?**** (17 fiu)????

szept. 5. 20:39  Privát üzenet  

A válasz
5 nap elég sok idő , szerintem lehet mégse akarja ezt az egészet , vagy csak lehet más tetszett meg neki , ennyiből nehéz megmondani

# 1/1Időpont szept. 6. 05:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
16éves vagyok Segítenetek hogy hódítsam visza az ex barátnőmet? Aszt irta hogy már nem akar visza és hogy leszárja mert neki már más tetszik, nem érez irántam már semmit Aszt...
Ma ramirt az egyik haverom, hogy mi a helyzet, en mondtam neki h unatkozok, o meg irta h epp at akart hozzam jonni de mivel nem valaszoltam majd maskor, de hisz en rogton visza...
Tegnap kicsit osze vesztünk barátommal, es tegnap ota visza se ir. Es a telefont se veszi fel. Pedig ugy volt h ma jon hozzam. Mit tegyek? 😔
Barátom olyan 2 hete hanyagol, nem akar visza irni fbn, telefont nem veszi fel, ha fel is veszi folyton leraz, meg 5 percet se kepes ram szánni, eljönni sem akar hozzam mindig...
Szakitot a baràtnöjével òssze jöttünk 4honapot voltunk egyutt de szakitotam mert füvezet. Most visza memt a volt baràtnöjéhez de a suliba mindig vellem van csokot kér meg...
Szerintetek egy lány haraxik hogyha nem írtam visza neki 2napja?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Randizás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!