Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A legjobb barátom akar tőlem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom akar tőlem valamit, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az elmúlt egy évben kialakult egy nagyon jó ötfős társaságunk az osztályban. Három srác és én a legjobb barátnőmmel. A társaságon belül nagyon jóban lettem az egyik sráccal (nevezzük L-nek). Szóval L azóta a legjobb barátom lett és a legjobb barátnőm mellett ő az akivel mindent meg tudok beszélni. Viszont egy-két megmozdulásában úgy érzem,mintha többet akarna. A társaságban egy másik srác az ő legjobb barátja (legyen B),aki a barátnőmmel lett jóban és mondta nekem a legjobb barátnőm,hogy L mondta B-nek,hogy tényleg akar tőlem valamit. Most nemrég kitaláltuk,hogy fel akarunk menni a Gellért-hegyre. Én azt hittem,hogy az egész társasággal,de mint kiderült L úgy gondolta,hogy kettesben megyünk. Félek,hogy valami olyan fog történni,ami tönkreteszi a barátságunk. Nagyon szeretem emberileg, csak nem akarom elveszíteni a legjobb barátomat,mert az olyan lenne,mintha két személyt veszítenék el egyszerre. Mit csináljak?

18/L


2018. ápr. 27. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Probaljatok meg
2018. ápr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az attól függ, miért nem akarsz tőle többet.
2018. ápr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert a legjobb barátom,és nem akarom elveszíteni,ha esetleg szakítanánk.
2018. ápr. 28. 10:00
 4/6 anonim ***** válasza:
ne gondolj arra hogy mi lenne ha szakitanátok
2018. ápr. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem tudhatom ennyiből hogy milyen a kapcsolatotok és hogy mit érzel. Annyit tudok tenni (ami lehet nem is segítség) hogy elmondom velem mi volt. Kb ugyan ez a helyzet csak mi négyen voltunk. Ő és a legjobb haverja és én + legjobb barátnőm. Nagyon joban voltunk, olyannyira hogy elementunk nyaralni külföldre, jó messze. Osszezartsag, folyamatosan egymás nyakán, nem egyeztünk ki hova akar menni és mit megnézni. A lenyeg hogy egy kisebb konfliktus során ő és én eléggé össze kaptunk. Arra vágytam hogy bocsánatot kérjen, de nem tette én meg túl büszke voltam hogy elengedjem a dolgot. Az utolsó nap és a hazaút teljesen ellett rontva mert nem szóltunk egymáshoz. Azért fajt annyira mert úgy éreztem alakul valami,közeledett hozzam hónapokon át és mindenhonnan azt hallgattam mennyire be jövök neki és hogy osszeillunk, és szerettem annyira hogy feladjam a barátságunkat valami többért. Ezek után kerültük egymast, egészen kb 2 hónapig mire vege lett az iskolanak. Az évzáró bulin valahogy osszekeveredtunk, nem emlekszem hogyan (sajnos elég rossz a memoriam) de arra emelkszem hogy életem egyik leg romantikusabb estéjét éltem át. Megcsokolt, azt sem tudtam mit reagáljak, együtt aludtunk (nem volt semmi) én reggel felkeltem o meg aludt, más hazában voltunk szóval eljottem. Ezután megpróbáltam vele beszelni de nem reagált. Eltelt egy nyár úgy hogy nem beszeltunk majd szeptemberben közölte hogy tévedett És bár szeretett nem kene feladni a baratsagunkat. Ez már egy éve, azóta is feszengek a tarsasagaban, és bár már tulleptem rajta, azóta volt másik fiú is sosem tudtam elfelejteni. A lenyeg az jól gondold meg kérlek. Ne járj úgy mint én mert ezt senkinek nem kívánom. 19L
2018. jún. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?:)
2018. szept. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!