Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit akar tőlem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar tőlem? Akar egyáltalán valamit?

Figyelt kérdés

Van egy srác, eggyel felém jár a suliba, és nekem nagyon tetszik ( a külseje és a kisugárzása) <br>

Ráírtam, megmondtam neki h jól néz ki:D Erre azt válaszolta h ha van kedvem egyszer dumálhatnánk. Írtam h van, erre pedig nem válaszolt. Ez volt kedden. Szerdán rámköszönt és rámmosolygott a suliban, csütörtökön és pénteken viszont bármennyire néztem, mintha direkt nem nézett volna rám. Én ezt úgy értelmeztem, hogy akkor mégsem szeretné ha beszélgetnénk, de nem tudom, miért van ez szerintetek? Én nem írtam rá amúgy kedd óta, h ne tűnjek nyomulósnak, és ő sem írt rám. De én nem akarom ezt annyiban hagyni, mert tényleg nagyon tetszik, és mivel null huszonnégyben eze kattogok, gondoltam megkérdezem, hogy mit gondoltok? Szimplán csak egyáltalán nem érdeklem, azért nem írt rám, meg azér nem nézett rám az utóbbi 2 napban? Köszönöm előre is:)



2019. márc. 2. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha bejönnél neki nem kerülne. Meggondolta magát, lehet azért, mert közben talált mást. Vagy mert hírtelen változtattál magadon ami már nem jön be neki.
2019. márc. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném, nem egy nagy csajozógép. És nem változtattam magamon semmit
2019. márc. 2. 09:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Már meg is válaszoltad magadnak a kérdést. Nem akar csajozni. Vagy rád vár. Ne félj kezdeményezni, menj oda hozzá. Max elutasít és akkor legalább tudod.
2019. márc. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet az lesz, köszi:)
2019. márc. 2. 09:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen puhap@cs odamenni egy lányhoz, ennyi ...

Én nem értem, hogy akarhat így valaki puncit, ha maga is az 😂😂😂😂

2019. márc. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De azt nem értem h eleinte köszönt, másnak meg rám se néz. Szóval nem tudom h hirtelen mi baja lett
2019. márc. 2. 09:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet tudatmodosító szer hatása alatt van :)
2019. márc. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!