Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csak haverként tekint rám?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak haverként tekint rám? Vagy ebben van valami több is?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel elég jóban vagyunk. Én mondtam neki,h inkább fiú barátaim vannak, mert a lányokkal valahogy nem jövök ki jól, főleg a kényeskedőkkel. Utána mondta,h ő nagyon bírja bennem, h ilyen lazán ellehet velem beszélgetni,és nem sértődök meg semmin, meg hogy nem csoda,h fiúkkal barátkozom. És ő nagyon örül neki,h kedvelem őt még ha nem is annyira jófej mindig és flegma stílusa van néha. Mondta,h velem nagyon tartalmasan el tud beszélgetni meg csinosnak is tart. Meg látja,h én nem megjátszom, h jóban vagyok vele és ez jólesik neki.


Ez mind szép és jó,h ilyenket mond.Csak az a baj,h van egy modell alkatú lány és ez a fiú vele sokat van együtt a suliban,de nem nagyon csípi. Meg amúgy szinte minden lánynak bejön ez a pasi.


2019. szept. 6. 21:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Na az biztos ,hogy te nem vagy 16,ebben a kategóriában pedig kellene.

Nem mindig jófej és flegma? Ez is mutatja milyen rossz irányba halad a társadalom.

Mi az,hogy modell alkatú?:D

Kifutói vagy katalógus modell? Esetleg duci modell?:o

De amúgy kit érdekel az alkat? Ja,tudom már... Az idiótákat. Alkattal nem lehet gondolkodni. Alkattal nem lehet főzni/mosni/takarítani. Alkattal szeretkezni sem lehet.

Annak a fiúnak sok esze van ,ha olyannal bandázik akit nem is "csíp".


Ez nem "pasi" ,hanem kisfú. Valami kis divatmajom lehet.


A kérdésed tök értelmetlen. Honnan kéne tudnunk,hogy mit érez egy ilyen?

Én téged is sajnállak,hogy erre van szükséged...

2019. szept. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!