Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ő haverként...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ő haverként tekint rám, vagy lehet, h többet is el tudna képzelni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban, párhuzamos osztályba jár, végzősök vagyunk, elég jófej,vicces,udvarias jókat dumálunk. Volt egy buli is,ahol sokszor megérintette a vállamat, meg volt nála egy üres műanyag üveg és azzal paskolta a fenekem. Sok emberrel jóban van, szinte bárkivel jól el tud dumálni, így nehéz megállapítani, h most rám is csak ilyen haverként tekint, vagy esetleg többet is el tudna képzelni. Volt olyan, hogy ment a folyosón és rám se nézett, mondjuk sokszor van, h elég gyorsan megy és nem tudom, h ilyenkor észreveszi e egyáltalán, h ki van még a folyosón, vagy csak néz ki a fejéből. Aztán olyan is volt néhányszor, h csak úgy rámírt messengeren és olyan dolgokra emlékezett,amiről régebben beszéltünk. Ezért nem tudom eldönteni, h most csak egy haver vagyok neki, akivel néha jó dumálni,vagy esetleg jobban is érdeklem őt ennél.
2019. jan. 13. 09:14
 1/2 B25 ***** válasza:
Nos abból következtetve hogy nem próbál veled rendszeresen kapcsolatba lépni, nem használja ki a beszélgetési lehetőségeket (lásd folyosó) és nem áll szándékában lenyűgözni akkor itt szerintem csak barátságról lehet szó. Ha kedvelne és tudja hogy az iskolában összefuthattok akkor nyilván figyelne és megragadná az alkalmat hogy a közeledbe lehessen
2019. jan. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de akkor utána miért ír rám chaten?
2019. jan. 13. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!