Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Merjem-e randira hívni? 16/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjem-e randira hívni? 16/L

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam,akivel nagyon ritkán találkozok..mikor együtt dolgozunk én ugy érzem jol kijövünk,van hogy nagyon kedves...de a legtöbbször folyamatosan szivat ( pl “véletlen” nekem jön vagy beszologat) de ez azért kölcsönös :D

Nekem ő nagyon tetszik,egy ideig ugy éreztem hogy én is bejövök nekit,viszont multkor mikor felajánlottam hogy elkisérem valameddig azt mondta hogy nem kell.

Azelőtt mertem volna randira hivni,de igy már nem vagyok benne biztos..

Az hogy állandóan szivja a vérem jelentheti azt hogy bejövök neki vagy csak a haverjaként tekinthet rám? :D

persze tudom hogy erre senki nem tud választ adni,de azért érdekel a véleményetek :)


2019. szept. 8. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Munkatárs?? 16/L?
2019. szept. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 Gondolom suli mellett dolgozik…legalábbis remélem. :)

Hívd el valahová csak sétálni, ha arra is nemet mond az egyértelmű.

2019. szept. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem tetszene egy lány és felajánlaná hogy elkísér, én habozás nélkül beleegyeztem volna.

De hát nem mindenki egyforma, ettől még lehet hogy tetszel neki :)

2019. szept. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hívd el :)
2019. szept. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! :))

s igen,suli mellett dolgozok,csak diákmunka :)

2019. szept. 9. 06:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért óvatosan.

Szerintem nem akar veled járni.

2019. szept. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os (ma 10:45) szerintem sem..csak reménykedek hátha mégis :D
2019. szept. 9. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!