Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 10. osztályba járok és tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10. osztályba járok és tetszik egy új 9. es lány. Még nem volt kapcsolatom és kevés az önbizalmam ezért nem tudom hogy menjek oda hozzá és kérjem el a nevét, mert attól félek hogy nemet mond. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Valakinek van bármi ötlete hogy hogy kène elkérnem a nevét úgy hogy ne tűnjek hülyének?Sajnos beszédes sem vagyok ezért félek hogy nem tudnék vele úgy beszélgetni hogy az nem menne át egy kínos beszélgetésbe mert nem tudok mit mondani.Esetleg beszélgetési témákkal kapcsolatban valami ötlet?Meg persze hogy hogy udvaroljak úgy hogy ne legyek idegesítő.

2018. szept. 29. 22:52
 1/3 anonim válasza:
100%

Néhány lány, köztük én is, igazán édinek találjuk, ha egy fiú szégyelli magát, félénk. Szóval ne parázz attól, hogy mi lesz. Légy spontán, lépj oda hozzá, kérdezz rá, nincs amivel elrontanod.

Ha meg egyből nemet mond, az csak őt minősíti, tekintve, hogy esélyt sem ad arra, hogy megismerjen téged.

Győzd meg magad. Ő veszít, nem te. Szóval hajrá!

2018. szept. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez jól esett, köszi😊.Talán tényleg nincs mit veszítenem.Inkább mondjon nemet minthogy kerülgessem és ne tudjam hogy mi lenne ha odamennék hozzá
2018. szept. 30. 10:03
 3/3 anonim válasza:

Bocsi az offért

Magyarországi vagy Romániai vagy? Mert azt hiszem ráismertem valakire a kérdésedben:)

2018. okt. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!