Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? (Kiszemelt)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Kiszemelt)

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályban aki bejön nekem már egy jó ideje, de volt amikor nem érdekelt annyira, inkább más érdekelt de végül most megint csak ő jön be újra. Jövőhét szombaton fogunk találkozni ha minden jól megy. Most fogunk elég sok ideig csak ketten lenni iskolán kívül. Szerintetek mondjam el neki majd hogy bejön, vagy csak később? Még sosem ölelkeztünk meg ilyesmi, de szeretünk egymással beszélgetni. Szerintem nem sejti hogy tetszik nekem, ezért lehet túl korai lenne.

16/F, egy éve már osztálytársak vagyunk.


2019. szept. 14. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Köss csomót a farkadra, szerintem az tök jó ötlet
2019. szept. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez egy tök felesleges kérdés....
2019. szept. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!