Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 20 év körüli lányok, összejönn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli lányok, összejönnétek romantikus beállítottságú sráccal?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokszor a macsós, rosszfiús srácok vannak előnyben. Kíváncsi vagyok van-e, aki direkt a romantikát keresi.

2019. szept. 14. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Csak romantikus pasijaim voltak, többi kizárt.
2019. szept. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem valami konkrét, szerintem csak szubjektív határt lehet meghúzni a szimpla romantika és a nyálasság között. Ha leírnád, mire kell gondolnom, azzal megkönnyítenéd a dolgom.
2019. szept. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen a nyállaságra gondoltam, bár ez is emberfüggő, hogy kinek mi a nyálas. Alapvetően egyébként az érzelmekre, azok kimutatására fektetett hangsúlyra gondoltam. Illetve a sok kettesben töltött időre, pl. éttermi vacsorák.
2019. szept. 15. 00:17
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Tetszik, ha a másik kimutatja az érzelmeit, én ebben nem vagyok a legjobb, de így talán fejlődhetek, jólesik a kis szeretethiányos lelkemnek. Persze ehhez hozzá is tartozik a sok együtt eltöltött, egymásra fordított idő. Az étterem nem érdekel, vagy legalábbis nem érzem romantikusabbnak az ottani kajálást, mint az otthonit, oda csak az ízek miatt járok, már amikor megengedhetem magamnak.

#2 voltam.

2019. szept. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ!
2019. szept. 15. 11:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Én igen. :) Más beállítottságú fiút el sem tudnék képzelni magam mellé.
2019. szept. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!