Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogy lehet lépni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy lehet lépni a fiú felé? / Érdemes lépni, vagy inkabb varatni hatasosabb? 17/L

Figyelt kérdés

A srác ha jól vettem ad jeleket, peldaul rendkivul feltunoen keresi a tarsasagom, bokol...

nem tudom fiúknak melyik szimpibb eset: ha lép a lány vagy ha ideig-meddig jatszadozik?


Mindenesetre nem szeretnék nagyon kockáztatni, hisz nehogy csak felreertes legyen a sok jel, es a baratsagat higgyem tobbnek.

Viszont szeretnék ketertelmu jeleket adni/lépni.


2019. okt. 29. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a lány elmondja , és biztos benne , hogy a srac is úgy gondol, akkor jól teszi!

F

2019. okt. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Naaa ne legyél ilyen könnyen kapható, egy kicsit kelljen már dolgozni érted :D A fiúknak tetszik, ha nem csak odadobod magad, hanem meg kell küzdeni a kiszemeltért. Mondjuk ne akarsz szándékosan féltékennyé tenni, azt már túlzásnak tartom, de randizgassatok, közös programok, stb
2019. okt. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igaza van a #2-nak.

Játszadozz vele,törekedj arra,hogy küzdjön meg érted,DE ne tegyed féltékenyé,mert akkor könnyen elveszítheted,és ne legyél elérhetetlen számára.

2019. okt. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!