Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jó ötlet lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet lenne első randin elhívni Quadozni?

Figyelt kérdés
Az erőbe mennénk el kb1órára. Tetszene neki az ötlet?

2019. nov. 16. 12:35
 1/7 anonim válasza:
59%

Fúú, tök izgi, nagyon bejönne!


Imádnék illegálisan motorozni egy sáros erdőben, a -10 fokban, életveszélyben, egy kvázi idegennel, egy ismeretlen terepre, hogy balesetezzünk, vagy megerőszakoljon 4 haverjával és elásson.


Tökre romi! :)))

2019. nov. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Quadozás közben megismerni a másikat, ennél jobb ötlet nincs!

Beszélgetés kizárt, tehát a hazudás lehetősége is.

Az előző (nagyon igaz!) komment szerint még a bizalom is ellenőrzött.

2019. nov. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lybra válasza:
100%

Hát ez attól függ, hogy mennyire ismered. Ha pl haverok vagytok már egy ideje akkor nem gázos, viszont ha alig találkoztatok eddig, akkor egy kicsit fura.


De az erőbe én szívesen elmennék bárkivel, Mester.

2019. nov. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

En szererem az extremebb dolgokat és a motorokat is és én imádnám, de a tobbi kommentelonek abban igaza vam, hogy ott nem lehet beszelgetni, szoval keress egy helyet az erdoben, ami nagyon szep vigyél egy pokrocot egy kis kajat (chipset vagy szendvicset) es alljatok ott meg piknikezni. Es igaz, hogy hideg van de a heten meleg idot mondanak 😏

Szovalbszerintem jo otlet, csak tenyleg beszelgessetek is, de mint mondtam én tenyleg imádnám. 😍

17l

2019. nov. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Quadozva randizni ugyanaz, mint két külön kocsiban egy időben furikázni.

A randi célja:

- jó színben feltüntetni, 'eladni' magadat

- miközben a másik minél jobb megismerésére törekszel.

.

Ha azt akarod elérni, hogy a lány bizalommal elfogadja meghívásod, randira kérésed, első randira olyan helyre hívjad, ahol biztonságban érzi magát! - ez pedig nem kettesben az erdő mélye.

2019. nov. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem. Miért randizol? Hogy jobban megismerjétek egymást. Quadozás közben erre rohadtul nincs lehetőség.

Ja és benne van a pakliban az is,hogy elakadtok a sárban,megcsúsztok és felborultok stb.

2019. nov. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Látom nagyon leoltottatok a kerdezot. Máshol meg mindenki sír, hogy "már senkinek nincs eredeti ötlete, mindenki csak nyálas dumaval akár felszedni" erre tessék... Ember, 1 óráról van szó ahogy a kérdező is írja, nem egy túlélő turarol. Amúgy meg, ezeken a helyeken jobban megismered a másikat
2019. nov. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!