Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Buliban rámtapad, másnap...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliban rámtapad, másnap vissza se igazol?

Figyelt kérdés

Egy buliban voltunk haveromékkal. Volt ott egy csaj, aki az elejétől fogva nézett, utánam is fordult, miután elment mellettem. Akikkel voltam, ők is mondták, hogy mindig néz.

Aztán táncoltunk, odajöttek mellénk, én pedig megfogtam a csípőjét hátulról, egyből jól reagált, kis idő múlva megfordult, táncoltunk, és csók is volt. Ez volt kb egy óráig folyamatosan. Ment kis tapi, húzott magához, és nem engedett el, ha a barátnői beszéltek vele pár szót sem. Mi nem beszéltünk semmit. Volt bennem már pia, tudom hogy kellett volna. Hajnalban jött a barátnője, és mondta nekem a csaj, hogy menniük kell, csók elköszönés képpen, és ment is. Nagyon ez esetem a csaj, szóval nagy nehezen kiderítettem a nevét. Másnap bekövettem volna instán (privát), és fb-n is bejelöltem. Viszont sehol sem igazolt vissza. Viszont tudom, hogy fent van haveromtól. Nem értem, ha a buliban ennyire bejöttem neki, akkor most miért nem engedi azt sem, hogy instagrammon bekövessem? Ennyire megbánhatta volna, vagy rámenősebbnek kellett volna legyek akkor? Nem is érdekelne, mert nem vagyok ilyen, hogy írogatok rá lányokra, de ő nagyon megfogott..



2019. nov. 17. 22:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bennem is volt pia és ezért viselkedett veled így a buliban, illetve ezért nem jelölt vissza másnap sem. Ittasan sok olyat csinál az ember amit nem gondol meg.
2019. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Írj rá. Puff.
2019. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Biztos volt benne pia, de azért mégsem csinálta volna ezt egész buli alatt, ha nem jövök be neki.

És szerintem olyan csúnya sem vagyok, hogy megbánjon.

Gondoltam, hogy ráírok, de biztos van valami oka, hogy ennyire hallani sem akar rólam. Nekem meg egész nap ott jár az eszem, pedig tényleg nem vagyok ilyen.

2019. nov. 17. 22:37
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom lenne-e értelme írni neki. Nem lenne túlzás, ha vissza se jelöl? Eléggé elveszne a méltóságom azzal szerintem, ha még rá is írnék
2019. nov. 17. 22:39
 5/14 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok.

Először is: elrontottam nem bennem, hanem benne

Másodszor pedig ezzel nem azt akartam mondani hogy te vagy rossz srác, de az is lehet hogy nem iszik sokszor és ilyenkor kis mennyiség is meg árthat illetve az is lehet hogy sokat ivott. Ha ennyire zavar akkor írj rá, de én úgy gondolom ez elutasítás volt a részéről.

2019. nov. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tudatmódosító szer kell, hogy veled enyelegjen, és nem érted hogy miért nem akar làtni se téged?? :,D
2019. nov. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Persze, elutasítás. Ez szerintem is így van. Az zavar, ahogy csinálja, és nem értem az egészet. Legalább úgy csinálta volna, hogy visszaigazol, és ha ráírok, akkor offol. Nem vagyok olyan, aki nem ért a visszautasításból, és utána is teper, de ez zavaró (főleg hogy ilyen szép) . Szöges ellentéte annak, amit buliban csinált.
2019. nov. 17. 22:48
 8/14 A kérdező kommentje:
#6: Jogos :D
2019. nov. 17. 22:50
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha te olyan nehezen derítetted ki a nevét, ő vajon tudja a tiédet? Lehet le se esett neki, hogy te jelölted be.

Egy üzit szerintem megér, max nem válaszol, vesztenivalód nincs vele.

2019. nov. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Irj rá az a biztos, mert ha nem valaszol akkor legalabb biztosra tudod hogy nem jössz be neki vagy lehet meg is irja vagy azt se tudja hogy mi történt mert annyit ivott
2019. nov. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!