Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Buliban rámtapad, másnap...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliban rámtapad, másnap vissza se igazol?

Figyelt kérdés

Egy buliban voltunk haveromékkal. Volt ott egy csaj, aki az elejétől fogva nézett, utánam is fordult, miután elment mellettem. Akikkel voltam, ők is mondták, hogy mindig néz.

Aztán táncoltunk, odajöttek mellénk, én pedig megfogtam a csípőjét hátulról, egyből jól reagált, kis idő múlva megfordult, táncoltunk, és csók is volt. Ez volt kb egy óráig folyamatosan. Ment kis tapi, húzott magához, és nem engedett el, ha a barátnői beszéltek vele pár szót sem. Mi nem beszéltünk semmit. Volt bennem már pia, tudom hogy kellett volna. Hajnalban jött a barátnője, és mondta nekem a csaj, hogy menniük kell, csók elköszönés képpen, és ment is. Nagyon ez esetem a csaj, szóval nagy nehezen kiderítettem a nevét. Másnap bekövettem volna instán (privát), és fb-n is bejelöltem. Viszont sehol sem igazolt vissza. Viszont tudom, hogy fent van haveromtól. Nem értem, ha a buliban ennyire bejöttem neki, akkor most miért nem engedi azt sem, hogy instagrammon bekövessem? Ennyire megbánhatta volna, vagy rámenősebbnek kellett volna legyek akkor? Nem is érdekelne, mert nem vagyok ilyen, hogy írogatok rá lányokra, de ő nagyon megfogott..



2019. nov. 17. 22:31
1 2
 11/14 anonim válasza:
Próbálj meg az üzenet helyett személyesen beszélgetni. Hidd el csodákra képesek ám a szavak!
2019. nov. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Személyesen sajnos nem tudok vele beszélni, de akkor írok neki, még ha lejáratom magam is :D
2019. nov. 18. 08:04
 13/14 anonim ***** válasza:
Engedd el. Nem szép dolog, de tinikoromban volt, hogy egy illetővel végigtáncoltam/smároltam az éjszakát, sőt kézen fogva kísért haza (persze több már nem volt). Utána hetekig bombázott az üzeneteivel, hogy mennyire jó volt meg stb, holott én már másnap reggel úgy gondoltam az egészre, hogy kár volt ilyet csinálnom, mert minimálisan sem tetszik. Nem tudom hogyan voltam képes egész éjjel flörtölni egy olyannal, aki nem tetszik egyáltalán, gondolom volt bennem egy kis pia vagy csak nem akartam egyedül maradni, amíg a barátnőim mással voltak, nem tudom... De megesik az ilyesmi, ne vedd a szívedre és ha nem ír vissza elsőre, hagyd a dolgot.
2019. nov. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nálam is sokszor volt ilyen. Nem vagyok rá büszke de én is son fiúval csókolóztam bulikban. Egyel se lett semmi komoly. Volt hogy én nem akartam többet volt hogy a fiú. Sokan bulikban csak a pillanatnak élnek és hiába van meg a láng, nem akarnak semmit.
2019. nov. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!