Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy ilyen fiatal lány miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen fiatal lány miért csinál ilyet?

Figyelt kérdés

Tegnap sétáltam az utcán, egy trafik előtt megállított egy 15-16 éves lány a barátnőjével hogy vennék-e nekik cigi, mondtam persze. Odaadtam neki, nagyon örül, rám mosolygott, gondoltam egyet és azt mondtam neki hogy cserébe amiért ilyen jó fej voltam meghatnád a számodat, nem kérette magát, megcsörgetett, így megvan a szám.

Amúgy én 30 vagyok de kinézek kb 25-nek. Vajon csak udvariasságból adta meg vagy csak olyannak adjátok meg aki bejön? Még várok szombatig és ráírok.


2019. nov. 22. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Valamennyire biztos bejöttél neki ha megadta. Szerintem amúgy ne várasd meg nagyon, ez olyan... gyerekes dolog: direkt nem írok, hagy izguljon.
2019. nov. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
51%
Szerintem is bejöttél neki mert semmibe nem tart azt mondani az utcán hogy bocs nem. én is adtam már meg idősebb pasinak, és csak azért mert bejött.
2019. nov. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg akkor valamennyire csak bejöttél neki. De őszintén ennyi idősen mit akarsz kezdeni egy 15 éves kislánnyal?
2019. nov. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még ha 25 lennél, akkor is nagyon gáz lenne, hogy 15-16 éves kiscsajok számát kéred el, 30 évesen meg aztán depláne. Valszeg nem igazán gondolta át a dolgot, mert fiatal, ezért adta meg lazán a számát, neked meg lehetne annyi eszed (bár valszeg nincs) és békén hagyod. De gondolom nem véletlenül próbálkoztál be nála, a saját korosztályodban labdába se rúgsz, ezért kéne fiatal, naiv, szédíthető lány. Szánalmas vagy.
2019. nov. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!