Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki tetszik,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik, bővebben lent?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik nekem és 2 hónap után nekiálltam beszélni vele(szóval 2 hónapig nem mertem ráírni, és csak pár napja kezdtem beszélni vele), viszont mindig abbamarad a beszélgetés, azonnal szokott válaszolni de csak nagyon ritkán kérdez ezért nagyon egyoldalú a beszélgetés, nincs ilyenben tapasztalatom, sosem beszéltem sokáig lánnyal csak olyannal akit ismerek és van közös téma, vele egy lenne de az sem az igazi mivel ott nem beszéltünk, csak mindketten jelen voltunk

Élőben csak köszönésig jutok


Na az lenne a kérdésem, hogy tudna-e valaki segíteni, hogy hogyan tudom elérni, hogy egy kicsit érdeklődjön ő is és ne csak egyoldalú legyen a beszélgetés, először képeket küldött amiket a bulin csináltam a telójával és akkor kezdtem el beszélni vele:D

Mint megtudtam engem már megnézett magának, de a haverom tetszik neki, haverom meg csak rontott a helyzeten azzal, hogy ráírt, mint megtudtam azért írt rá, hogy engem és őt valahogyan összehozzon

Elég reménytelen a helyzet de remélem ezen tudok javítani

Előre is köszi a válaszokat

Én 17/f ő 15/l



2018. dec. 4. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha írsz neki valamit akkor ne írj le minden infót pölö képzeld beszéltem az ofommel és mondott dolgokat vagy huh na nagyon ideges voltam vagy ez egy jó nap volt...... talán megfogja kérdezni hogy miért, mit mondott? Ha nem akkor sztem nem érdeked picit sem
2018. dec. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ilyenkor ha nem írok le minden infót akkor vissza szokott kérdezni de pl. nem kérdezi meg h velem mi volt ma vagy hasonlot
2018. dec. 6. 18:06
 3/6 anonim válasza:
Nem akarlak megbántani, de szerintem lehet, hogy nem érdeklődik irántad úgy, ahogyan te iránta, és nem akar félrevezetni. :( Persze nem tudhatom, de én erre következtetnék abból, hogy nem érdeklődik felőled.
2018. dec. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként miután kommenteltem az után rögtön kérdezte, hogy mi volt velem:D
2018. dec. 7. 18:00
 5/6 anonim válasza:
Na és azóta mi a helyzet? :) második vagyok
2018. dec. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát szerintem jól haladok :D péntekre már megbeszéltem vele egy billiárdozást :D
2018. dec. 9. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!