Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki nagyon bejön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akos_17 kérdése:

Van egy lány aki nagyon bejön nekem és nem tudom hogy ő is szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


2 hete kb egyre többet vagyok a lánnyal hívjuk őt most Annának. Eddig előtte alig beszéltünk most meg minden nap beszélgetünk meg csinálunk is valamit.


Lehet ő is érezz valamit irántam vagy csak úgy érez mint barát?


Nem akarom úgy megkérdezni hogy "szerelmes vagy belém" hanem valahogy úgy hogy ne legyen így neki ez hirtelen.


Meg pár hete szoktam is róla álmodni de nem tudom hogy ez össze függ.

Tudnátok segíteni hogy közeledjek hozzá?



#randi #randizás #kapcsolat #tanács #minden tipp hasznos
2019. dec. 15. 11:10
 1/1 anonim ***** válasza:

"egyre többet vagyok a lánnyal", "minden nap beszélgetünk meg csinálunk is valamit."


Nem értem, minek ide tanács? Csináljátok ezt tovább, és türelem, előbb utóbb kiderül. Ha úgy érzed, kezdeményezz (kézfogás, puszi), abból, ahogy reagál, tudni fogod, mit érez. Jön a Karácsony, adhatsz neki valami személyesebb ajándékot is.

2019. dec. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!