Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Vajon mennyire gondolta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mennyire gondolta cikinek a helyzetet? Nagyon leégettem magam?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy én mondtam az egyik osztàlytársamnak hogy én NAGYON jól korizok erre mondta hogy ő is, elhívtam korizni, gondoltam majd még picit tanítgatom megfogom a derekát meg hasonló apróságok. Csak én azt Bem tudtam hogy ő annyira nagyon jó korizik hogy 6 éve műkorcsolyázik már versenyszerűen. Már alapból fura volt hogy milyen korija van aztán mondta hogy mutassam mit tudok mutattam neki boldogan hogy tudok menni előre meg hátra és ha akarja megtanítom. Elmosolyodott és elmesélte hogy ő mennyire is tud. Én a “randi” folyamán ha 10x nem estem el, akkor egyszer sem. Annyira ciki volt. Vajon mit gondol?

16L 17F



2019. dec. 16. 23:16
 1/7 MoneTaliMonolisAmo ***** válasza:
90%
Ne aggódj emiatt, hiszen csak estél, izgultál is gondolom, semmi gond nincs ezzel, hívd el máskor is korcsolyázni, sétálni, és beszélgessetek. Sok sikert kérdező, ha valami probléma lépne fel, írj privátot, megpróbáljuk a lehető legjobban megoldani a helyzetet.
2019. dec. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem sincsen ebben semmi ciki. Nem gondolnám hogy ő is annak gondolta.
2019. dec. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gáz, nem sok pasi korizik, nem tudhattad.
2019. dec. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ő lány😂😂
2019. dec. 17. 08:18
 5/7 anonim válasza:
100%

Szerintem ha ennyi ideje korizik, akkor szeret korizni és örült neki, hogy elhívtad.

Én is elég jól tudok korizni, de sose volt olyan barátom, aki jött volna velem, pedig annyira jó lett volna együtt korizni, még akkor is ha csak kicsit tud!

2019. dec. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A világon semmi ciki nincs ebben:D biztos, hogy jót mosolygott rajta, de szinte kizárt, hogy ez negatív élményként rögzült benne.

Hívd el máskor is és kérd meg, hogy tanítson meg korizni. Fogja meg ő a te derekad meg ilyesmi, hasonlóan jó muri lesz:DDD jo csak viccelek na

2019. dec. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát nem is azt mondtad neki, hogy műkorcsolyázol, na az lenne gáz, mert az hazugság lett volna, így viszont nem az.

De ilyen sztorim nekem is van.

Osztállyal mentünk korizni, és én is mondtam, hogy jól tudok jégkorcsolyázni, ráléptem a pályára, és már attól elzanyáltam. XD

Én azon is jót röhögtem, és a te sztoridon is és nem rossz értelemben, szerintem a lány se azért mosolygott, mert "jaj de ciki", szóval nyugi.

És ha összejön a dolog kettőtök közt, akkor ezen később ti is jót fogtok nevetni. :D

Amúgy szerintem a többség, aki ugyanolyan szinten korizik, mint te ugyanúgy azt mondja, hogy nagyon jól, vagy legalábbis jól megy neki, és nem beképzeltségből, csak az ember ahhoz viszonyít, aki nem tud korizni, nem pedig egy műkorcsolyázóhoz.

2019. dec. 22. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!