Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért alakították ki a fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakították ki a fiúk ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom,akivel hónapok óta beszélek nap mint nap. Több,mint fél év.

Nemrég bemutatott a haverjainak.


Az egyik fiú barátja már az első nap kb pont ugyanazokat az üzeneteket kezdte el küldeni,mint aznap a fiú. Mintha megbeszélték volna.


Akkor később ugyanúgy elmentünk sétálni, és odaadta a kabátját(mint régen ez a fiú barátom).


Akkor utána eljátszotta,hogy beteg lett.

Mivel az első fiú beteg lett miután odaadta nekem a kabátját.


És ez a haverja többször kérdezgeti,hogy neki miért nem írok? Miért csak az első fiúnak? Kérdezi,ő miben jobb,hogy neki írok hamarabb.


Lehet elég gyerekes,de nekem nagyon úgy tűnik,hogy az egész ki van találva,meg van rendezve. Mielőtt ez az egész elindult volna, mondták nekem a haverjai,hogy hívjam el az elsőként megismert fiút újra valahova. Nem mondtam rá sok mindent. Ők meg nevettek.


Passz... mire jó ez az egész? Miért akarják azt bizonyítani,hogy az első fiú jobban érdekel engem,mint a haverjai?


2017. márc. 10. 13:14
 1/1 Stark2000 ***** válasza:
100%
Miért? Mert gyerekek. :)
2017. márc. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!