Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Innen hogy fordítom randizásba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Innen hogy fordítom randizásba a helyzetet?

Figyelt kérdés
Már egy fél éve újra elkezdtem beszélgetni volt osztálytársammal akivel régen nagyon jóban voltam, és megvolt a szikra de mostanában laposabb a hangulat. Szoktunk menni fotózni, mivel ő szeret modellkedni, de én szeretnék többet a dologból, de ha nem jön össze elveszíteni sem akarom mert jó barát régóta.

2018. júl. 30. 00:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Ezen a héten megyek újra fotózni vele.
2018. júl. 30. 00:24
 2/4 anonim válasza:
Hát ez igazából 2 esélyes. Ha megkérdezed hogy tetszel e neki és a azt mondja hogy igen és járna veled szívesen akkor szerencséd van. Viszont az is benne van a pakliban hogy nemet mond. És igazából nagyon kevesen ezt eltudják felejteni nemet mondás után hogy te hogy oda vagy érte viszont nagyon sokan nem tudják ezt a dolgot kezelni így inkább lemondanak a barátságról mert ez már csak neki lenne barátság. De szerintem csak akkor kérdezd meg ha látsz rá legalább minimum 70-80% esélyt hogy igent mond. Ez csak rajtad múlik!
2018. júl. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen mondd neki hogy fotózás után randiztok :D ha meg haverok is vagytok és ő véletlen nem vevő akkor még mondhatod hogy hülyéskedtél.
2018. júl. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ez jó ötlet meg fogom próbálni. :D
2018. júl. 31. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!