Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy ilyen helyzetet hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen helyzetet hogyan kezeljek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Jelenleg a párommal már több mint másfél éve vagyok együtt. Nagyon jó a kapcsolatunk, szeretjük egymást és nagyon sokat beszélünk a jövőnkről, mert együtt tudjuk elképzelni az életet. Szerencsésnek érzi magát, hogy én lettem a barátja.


Ami miatt viszont mégis bizonytalan vagyok, az a múltunk... Ugyanis mi neten ismerkedtünk meg és nem éppen a legjobb időszakban... A lényeg, hogy ő akkor nagyon sok sérelmen ment keresztül (szakítás és családi problémák...) és mondjuk úgy, hogy nem volt kész egy komolyabb kapcsolatra, de ezt nem mondtuk ki - nagyon gyerekesek voltunk.


Megcsalt és sok rossz dolog történt, de én nem dobtam ki, mellette maradtam, nagyon lerombolta a bizalmat és én is sokszor úgy érzem hogy megtörtem e miatt egy kicsit.

Aztán egy kis időre mégis csak külön voltunk, mert ránk fért de ez idő alatt is 'fiúzod' amit ő azzal magyaráz meg, hogy mivel nem voltunk együtt, nem számít, ami alap járaton igaz is.

De ennek ellenére mai napig eszembe jutnak ezek a húzások és elbizonytalanodom, hogy valaha is túlteszem magam ezen.

Sokat beszéltünk erről és nagyon próbálkozik ő is, hogy ez nekem ne legyen rossz mert már a múlté és amíg nem engedem el, addig a múltban élek csak



2019. okt. 24. 00:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az igazság hogy az ember megbocsáltani tud, de felejteni nem. Te is igy vagy ezze, ha igazán szereted lépj túl, ne kérdezgesd a múlttal kapcsolatban, minnél többet fogsz tudni annál inkább fog fájni. Ha mégegyszer beleesik abba a hibába hogy megcsal hagyd el, de szerintem tegyétek magatokat túl ezen és éljetek boldogan, sok szerencsét!
2019. okt. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A múltbeli dolgokon nyilván nagyon nehéz magunkat túl tenni, de én úgy gondolom hogy megérdemel még egy esélyt. Lehet hogy megváltozott és mostmár eszébe sem jutna ilyet tenni. Ha viszont most megcsalna én is azt mondom, hogy szakíts vele.
2019. okt. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első két válaszoló tkp már mindent leírt, amit én gondolok, amit írni akartam.

Egyszer olvastam: "Ha valakiben egyszer csalódsz, az az ő hibája, de ha másodszor is csalódsz, az már a te hibád."

Ha akkor volt mással, amikor éppen nem éltetek együtt (nem alkottatok egy párt), akkor ez cseppet sem megcsalás. Függetlenek voltatok egymástól. Ha majd valóban közös lesz a jövőtök, akkor még csak véletlenül se hozd föl neki ezt az esetet.

Az a "sok rossz dolog", amiről említést tettél, szintén ekkor történt? Nem várok választ, csak gondolj rájuk. Ezek is tolerálhatók? Nem fogod neki felhánytorgatni?

Szerintem lehettek egymással még nagyon boldogok az életben, hiszen most is azok vagytok. Minden jót!

2019. okt. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
Már bocs de hogy lehetsz ekkora gyökér hogy miután megcsalt te még visszafogadod. 😒
2019. okt. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért egyetlen tévedést még meg lehet bocsátani, de ezt embere válogatja. Ki igen, ki nem...
2019. okt. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. nov. 4. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!