Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Na most mégis mit csináljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liliiiii16 kérdése:

Na most mégis mit csináljak? 16/L (17 mindjárt) 20/F

Figyelt kérdés

Na az történt hogy randizgatok egy sráccal úgy 2 hónapja. A tinderen ismertem meg. Na és tök jól el szoktunk lenni. Meg minden. Vonzódom hozzá de ugyanakkor magát az embert is kedvelem. Eddig nem éreztem semmit. Most viszont elkezdtem valamit. Nem, nem vagyok szerelmes belé, csak kezdek bele szeretni. És ez több szempontból szar. Ja ezt most úgy tudnám ezt a kapcsolatot leginkább jellemezni hogy barátság extrákkal. Na.

És ez azért szar mert

1. Ő tuti nem akar tőlem ennél többet..

2. Első percben megcsalna amint lehetősége lenne rá.

3. Nekem most valamit csinálnom kell különben magammal cseszek ki. Gondolok arra hogy befejezni ezt.

4. Azt csináltam. Hogy csináltam egy kamuinstat álnéven. És bekovettem. Na ő nemhogy visszakövetett még rá is írt a csajra! És dumáltunk úgy kamuinstámon. Abszurdum

Szóval szerintem többet tőlem nem akarna. Hú de gáz vagyok na.

Nyilván nem mondhatom el neki ezt a többet érzek dolgot mert megszívom. De muszáj lesz lelépnem. Mert ez nekem lesz óriási koppanás ha most nem fejezem be. Szerintem.


Mit tegyek? Vagy mégis beszéljek vele?


2019. dec. 19. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kérdést vársz? Hol kéne puhatolózzak?


Az egész történet baromi gáz, véleményem szerint.

2019. dec. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16-17 évesen nem szexkapcsolatban kellene gondolkodni. Ő nem akar többet, te igen, így nem fog menni.
2019. dec. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindent leirtal mit kell tenned.
2019. dec. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor megcsalna, de kedveled az embert. Valami gáz van az értékrendeddel, érzelmi intelligenciáddal, ha nem történik változás akkor elég tré kapcsolataid lesznek, rossz jellemű pasikhoz vonzódsz.
2019. dec. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sose lesz ebböl normális kapcsolat,legjobb lenne ha kizárnád az életedböl,megváltozni úgyse fog,te meg csak szenvedni fogsz.
2019. dec. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha te össze akarsz vele jönni ő meg nem veled akkor hagyd ott, ahogyan mondtad is. Ahogy látod neki teljesen mindegy ki csak legyen valaki. Minél előbb othagyon annál jobb.
2019. dec. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*otthagyod
2019. dec. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlenül találták ki a Tindert felnőtteknek...idősebbnek nem kamuztad magad?

Egyébként valóban leírtad, mit kell tenned. Szállj ki most, mert még nem sérültél annyira, később sokkal nehezebb lesz!

2019. dec. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!