Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már valakivel olyan,...

Volt már valakivel olyan, hogy úgy érezte mindjárt megjön, de mégis terhes volt?

Figyelt kérdés

A hétvégére nem várom, de már kicsit görcsölget a hasam... Lehet még baba a dologban?

A nemvárt körül terhességnél mit lehet érezni?


2014. jún. 5. 14:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Aznap amikor esedekes is volt emg mar jo par nappal elotte mindig ereztem h meg fog jonni. Nemvart napjan mondtam is a ferjemnek h nem jott ossze, meg fog jonni percek kerdese. Kb fel orankent mentem wc-re. Aztan megis elottem delutan 4 korul egy terhessegi tesztet. Olyan pozitiv lett. :-). Ket hatalmas eros csik, :-) azota mar 16 honapos 'nagylany'
2014. jún. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokszor éreztem ezt a terhesség elején (nekem nem szabályosak a ciklusaim, ezért nem gondoltam terhességre), többször "biztos voltam benne", hogy na, most tuti megjött.
2014. jún. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenki így volt.


Nekem még 3 hónapig görcsölt a menstruáció aktuális időpontjában NAGYON. Igazából annyira erősen soha nem is görcsöltem, mint akkor.

2014. jún. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én aznap reggel még pityeregtem is a férjemnek, hogy tuti megjön, mert már görcsölgetek napok óta és akkor reggel is. De a görcsök csak nem erősödtek fel, mint máskor és a mellbimbóm is nagyon fájt, ami nem szokott, így megcsináltam a tesztet a nem vártam napján és rögtön kijött a 2. csík. Bőgtem, mint egy kisgyerek. Utána egész nap görcsöltem, sőt még másnap is, majd szép lassan elmúlt. Ja, és persze nyelte a MagneB6-ot rögtön a görcsökre.
2014. jún. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is így volt, azt hittem megjön, aztán mégse :) Még másnap is azt hittem, csak 1 napot késik. Az 1. komoly próbálkozós hónapunk volt, nem is gondoltuk,h ilyen hamar összejön:)
2014. jún. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Margit84 ***** válasza:
100%
SZerintem nagyon kevés az aki azt tudja mondani, hogy nem azt érezte hogy rögtön meg fog jönni... innentől pedig két esélyes a dolog, tényleg megjön vagy pedig csak az érzés van.
2014. jún. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

6-os! Így van, ezért kell várni, hogy késsen 1 hetet, mert még bármi lehet belőle.

Akár egy korai "vetélés" is.

Ezért kár stresszelni magad ezzel a tesztjek, ne teszteljek kérdéssel.

2014. jún. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a legtöbben igen :D nekem egyedül az különböztette meg a mensis görcstől, hogy nem csak aznap kezdett el fájni, hanem 3-4 nappal előtte...
2014. jún. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A korai terhességi tünetek eléggé hasonlítanak a mensi előtti tünetekhez. Nekem is görcsölt a hasam előtte, fájtak a melleim,de ez megvolt mensi előtt is általában. Ami más volt, hogy olyan álmos voltam folyton, hogy bárhol állva is el tudtam volna aludni.
2014. jún. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 12. hétig volt ez az érzés.
2014. jún. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!