Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Távkapcsolat? Mit tennétek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Egy ideje beszélek egy fiúval aki vonattal 2 órára lakik tőlem. A szünetben találkozok vele először. Én mennék el hozzá vonattal (ahol ő lakik több a lehetőség mindenre kb). Szerintetek veszélyes lehet? Várna engem a pályaudvaron stb. De még nem igazán utaztam így egyedül. Szerintetek? Mit tennétek a helyemben?

2019. dec. 20. 14:57
1 2
 11/11 anonim válasza:

Bocsi hogy ide irok de az utolsó válaszolónak írnám le a véleményem. Oda vissza 4700ft a jegy? Barátom jönni szokott vagy én megyek durván 250.000ft a repülő.

Neked kérdező meg sok sikert kívánok remélem jól érezted magad! És igenis működhet a távkapcsolat ha szeretitek egymást és biztok egymásban

2020. febr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!