Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csináltatok már olyat olyat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltatok már olyat olyat hogy egy fiú elé álltatok és azt mondtátok hogy nagyon bejossz vagy tetszel?!

Figyelt kérdés
Ki csinált már ilyet? És ha igen jól jött ki az egész? Mi lett végül oszejottetek? 16/l

2019. dec. 30. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Én még nem, ésmeg is mondom miért.Képzeld magad a helyébe.Állsz a folyosón és örülsz hogy túlélted a matekórát aztán jön egy lány ezzel minden felvezetés nélkül.Ez még akkor is megdöbbentő ha éppen nem epre fagyi van a fejedben.Mármint persze, lehet jó a vége de legalább jeleket küldözgess mielőtt letámadod szegényt.Ha nem kap nyilvánvaló,korrekt, egyértelmű jelzést szegény lefagyhat.
2019. dec. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%

Nem jön be az ilyesmi, mert mindig a fiúnak kell kezdeményezni és ha egy lány rámenős, az könnyű préda vagy ijesztő, de semmiképpen sem vonzó.


Ha egy fiúnak nagyon bejössz, akkor ő fog kezdeményezni, csak jeleket kell küldened felé és bátorítani, de soha nem letámadni vagy kész tények elé állítani, mert az taszító.

2019. dec. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Soha nem csináltam elég fura lenne. Meg biztos nem bóknak venné.

F

2019. dec. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csináltam ilyet 12 évesen, elküldött a pics@ba.
2019. dec. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet próbáld meg:)
2019. dec. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Idegennek soha, az fura lenne. Meg ismeretlenekre max így ránézek, oké, jól néz ki, de annyi, nem megyek oda hogy bejössz :D akit már ismertem és tetszett, annak megmondtam. Nem volt belőle baj :D
2020. jan. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!