Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet meggyőzni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet meggyőzni egy makacs lányt?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel a neten ismerkedtem meg. Sokat beszélünk, de élvezi hogy makacs lehet velem, ezért nem tudom rávenni semmire.

Hogyan tudnám rávenni, hogy találkozzon velem?

Vagy legalább képet küldjön magáról?



2019. dec. 30. 22:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Hanyagold egy darabig, rögtön oda lesz a makacsság.
2019. dec. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy a hanyagolás sokat használna, sőt talán direkt még makacsabb lenne tőle
2019. dec. 30. 22:15
 3/17 anonim ***** válasza:
26%
Várj még egy kicsit, csak beszélgess vele, majd egy idő után (kb egy hét min.) Kérdezd meg újra. Viszont ne azt kérd, hogy csak ő küldjön képet, hanem mondjuk ajánlj fel egy kép cserét.
2019. dec. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy csak makacsság miatt nem akar?
2019. dec. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A kivárás nem nagyon tud segíteni, mert nem csak 1-2 hete tart...😞
2019. dec. 30. 22:50
 6/17 A kérdező kommentje:
Biztos makacsságból csinálja, különben miért hagyná hogy próbálkozzak?
2019. dec. 30. 23:06
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem sehogy, ha ezt csinálja nem akar tőled semmit sem csak úgy beszélget veled mert unatkozik. Ha érdekelnéd nem kéne rávenned , erőlködnöd..legalábbis nem ennyire.

Ne írj neki 1-2 napig, ha nem ír magától akkor az már nem jó jel. De ha kell több ideig se keresd , csak rájön , hogy mégis mit akar, ha akar valamit keresni fog ő is.

2019. dec. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha tippelhetek, akkor idegesíted őt, annyit emlegeted ezt a találkozást meg a képeket. Ha tovább piszkálod, már csak azért se egyezik bele.

DE, mint mondtam, csak tipp. :)

2019. dec. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mióta beszélgettek? Lehet csak korainak tartja, mert nagyon sok lány hagyja, hogy hajts, de annyira önbizalom hiányosak, hogy ilyeneket már nem mernek bevállalni, így a makacsság mögé bújnak. Szerintem ne erőltetsd.
2019. dec. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Elég régóta beszélünk ahhoz hogy ne legyen korai😀
2019. dec. 30. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!